Haberler/Türkiye Kamu-Sen
Türkiye Kamu-Sen'den Büyük Eğitim Hizmeti

Türkiye Kamu-Sen'den Büyük Eğitim Hizmeti

Üyelerimizin ve yakınlarının yaşam boyu eğitim ihtiyaçlarını karşılamak üzere, tüm eğitim kurumlarıyla yaptığımız anlaşmaların tek bir platform üzerinden takip edilebilmesi ve ayrıcalıklı fiyat avantajları sunarak anında kayıt yaptırma imkânı sağlaması bakımından sendikacılık alanında Türkiye’de örneği bulunmayan bir çalışmaya imza atmış bulunuyoruz.

Sarıkamış Şehitlerimizi Andık

Sarıkamış Şehitlerimizi Andık

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ve Yönetim Kurulumuz, memleketimizin zorlu ve karanlık bir dönemden geçtiği günlerde, işgal altındaki vatan topraklarımızı namahrem ellerden kurtarmak amacıyla çıktıkları yolda, düşmana değil de kara kışa, kör ayaza yenik düşerek şehadete yürüyen Sarıkamış kahramanlarının aziz hatıralarını yad etmek üzere, Kars Valiliği tarafından düzenlenen “102. Yılında Sarıkamış Şehitleri” programına katıldılar.

Halep'in Son Çığlığına Ses Ver

Halep'in Son Çığlığına Ses Ver

Türkmen yurdu Halep tarihinin en zor günlerini yaşarken, Türk Ocakları Genel Merkezi başta Halep olmak üzere Suriye'de hayatta kalma mücadelesi veren soydaşlarımıza yönelik 'HALEP'İN SON ÇIĞLIĞINA SES VER!' adı altında bir kampanya başlattı.

12.30'da Kızılay Güvenpark'tayız

12.30'da Kızılay Güvenpark'tayız

Dünyayı anlamlandıran vatanımız, Hürriyetimizin sembolü bayrağımız, Kahraman şehitlerimiz ve gazilerimiz için; bugün 19Aralık saat 12.30'da Ankara Kızılay'da( güven parkta) Terörü lanetliyoruz.

STK'lar Şehitler Tepesini Ziyaret Etti

STK'lar Şehitler Tepesini Ziyaret Etti

Konfederasyonumuz Türkiye Kamu-Sen’in de aralarında bulunduğu, Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi Türkiye Kanadını oluşturan, Türkiye Kamu-Sen, TOBB, TÜRK-İŞ, TİSK, TESK, TZOB, HAK-İŞ, MEMUR-SEN ve diğer bazı sivil toplum kuruluşlarının da yer aldığı heyet hain terör saldırısının yaşandığı İstanbul Beşiktaş’taki Şehitler Tepesini ziyaret etti.

STK’lardan Teröre Karşı Ortak Açıklama

STK’lardan Teröre Karşı Ortak Açıklama

Konfederasyonumuz Türkiye Kamu-Sen’in de aralarında bulunduğu, Türkiye-Avrupa Birliği Karma İstişare Komitesi Türkiye Kanadını oluşturan, TOBB, TÜRK-İŞ, TİSK, TESK, TZOB, HAK-İŞ ve MEMUR-SEN, İstanbul’da yaşanan hain terör saldırısı nedeniyle ortak açıklama yaptı.​