Haberler/Türkiye Kamu-Sen
Kamu Çalışanlarına Çağrı

Kamu Çalışanlarına Çağrı

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, sosyal medya hesabından yaptığı değerlendirmede kamu çalışanlarına seslenerek, 'Türkiye Kamu-Sen'li olun. Adalet, hak, hukuk mücadelesini beraber yapalım. Yetkiyi sizi temsil etmekten korkmayanlara verin' dedi.

Camiamıza Geçmiş Olsun

Camiamıza Geçmiş Olsun

Türkiye Kamu-Sen Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Türk Büro-Sen Genel Başkanımız Fahrettin YOKUŞ kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırıya uğramıştır. Genel Başkan YOKUŞ’un sağlık durumu iyi. Şöförü Özkan TEMİZER ise hafif yaralıdır.

Memur ve Emekliler de İyileştirme Zammını Hak Ediyor

Memur ve Emekliler de İyileştirme Zammını Hak Ediyor

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Hakim ve Savcılara yapılması planlanan maaş zammına ilişkin olarak yaptığı açıklamada, “Bu olumlu bir karardır ancak tüm memurlar ve emeklileri kapsayacak şekilde genişletilmelidir. Şayet genişletilmezse, eksik ve adaletsiz bir uygulama olarak akıllarda kalacaktır” dedi.

Kamuoyuna Duyuru

Kamuoyuna Duyuru

Bilindiği gibi birkaç günden beri irademiz dışında Türkiye Kamu-Sen ekseninde bazı tartışmalar kamuoyu gündemini meşgul etmektedir.

21 Madde Hayata Geçmeli

21 Madde Hayata Geçmeli

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, 2017 yılı Ağustos ayında yapılacak olan toplu sözleşme öncesinde 2015 yılında imza altına alınan ve hala uygulanmayan 21 maddenin bir an önce hayata geçirilmesini istedi.

Türkiye Kamu-Sen'den Büyük Eğitim Hizmeti

Türkiye Kamu-Sen'den Büyük Eğitim Hizmeti

Üyelerimizin ve yakınlarının yaşam boyu eğitim ihtiyaçlarını karşılamak üzere, tüm eğitim kurumlarıyla yaptığımız anlaşmaların tek bir platform üzerinden takip edilebilmesi ve ayrıcalıklı fiyat avantajları sunarak anında kayıt yaptırma imkânı sağlaması bakımından sendikacılık alanında Türkiye’de örneği bulunmayan bir çalışmaya imza atmış bulunuyoruz.

Sarıkamış Şehitlerimizi Andık

Sarıkamış Şehitlerimizi Andık

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ve Yönetim Kurulumuz, memleketimizin zorlu ve karanlık bir dönemden geçtiği günlerde, işgal altındaki vatan topraklarımızı namahrem ellerden kurtarmak amacıyla çıktıkları yolda, düşmana değil de kara kışa, kör ayaza yenik düşerek şehadete yürüyen Sarıkamış kahramanlarının aziz hatıralarını yad etmek üzere, Kars Valiliği tarafından düzenlenen “102. Yılında Sarıkamış Şehitleri” programına katıldılar.

Halep'in Son Çığlığına Ses Ver

Halep'in Son Çığlığına Ses Ver

Türkmen yurdu Halep tarihinin en zor günlerini yaşarken, Türk Ocakları Genel Merkezi başta Halep olmak üzere Suriye'de hayatta kalma mücadelesi veren soydaşlarımıza yönelik 'HALEP'İN SON ÇIĞLIĞINA SES VER!' adı altında bir kampanya başlattı.

12.30'da Kızılay Güvenpark'tayız

12.30'da Kızılay Güvenpark'tayız

Dünyayı anlamlandıran vatanımız, Hürriyetimizin sembolü bayrağımız, Kahraman şehitlerimiz ve gazilerimiz için; bugün 19Aralık saat 12.30'da Ankara Kızılay'da( güven parkta) Terörü lanetliyoruz.

STK'lar Şehitler Tepesini Ziyaret Etti

STK'lar Şehitler Tepesini Ziyaret Etti

Konfederasyonumuz Türkiye Kamu-Sen’in de aralarında bulunduğu, Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi Türkiye Kanadını oluşturan, Türkiye Kamu-Sen, TOBB, TÜRK-İŞ, TİSK, TESK, TZOB, HAK-İŞ, MEMUR-SEN ve diğer bazı sivil toplum kuruluşlarının da yer aldığı heyet hain terör saldırısının yaşandığı İstanbul Beşiktaş’taki Şehitler Tepesini ziyaret etti.

STK’lardan Teröre Karşı Ortak Açıklama

STK’lardan Teröre Karşı Ortak Açıklama

Konfederasyonumuz Türkiye Kamu-Sen’in de aralarında bulunduğu, Türkiye-Avrupa Birliği Karma İstişare Komitesi Türkiye Kanadını oluşturan, TOBB, TÜRK-İŞ, TİSK, TESK, TZOB, HAK-İŞ ve MEMUR-SEN, İstanbul’da yaşanan hain terör saldırısı nedeniyle ortak açıklama yaptı.​