Haberler

İmza Kampanyasına Start Verdik

/ Gaziantep / Yazdır
Bu haber 37,983 defa okundu
İmza Kampanyasına Start Verdik
Döner sermaye ve ek ödemelerin emekliliğe yansıması ile Yıpranma payının (fiili hizmet zammı) hayata geçmesi için, “Bir İmzada Sen At” kampanyamıza 25 Aralık Devlet Hastanesinden start verdik.

Şube Başkanı Kemal KAZAK, Başkan Yardımcısı Gazi SÖKMEN, İş Yeri Temsilcileri Faruk YÜCEDAL, Eyüp Beyaz, Yusuf TEKİN ve Mustafa HATABAY’dan oluşan heyetle, hastane yemekhanesine açtığımız standa sağlık çalışanları büyük ilgi gösterdi. Yapılan imza kampanyasının çok önemli bir çalışma olduğuna vurgu yapan sağlık çalışanları, Türk Sağlık Sen sendikasının çalışmalarını takdirle karşıladıklarını ifade ettiler.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Döner sermaye ve ek ödemelerin emekliliğe yansıması ile Yıpranma payının (fiili hizmet zammı) hayata geçmesi için, “Bir İmzada Sen At” kampanyamıza 25 Aralık Devlet Hastanesinden start verdik. Döner sermaye ve ek ödemelerin emekliliğe yansıması ile Yıpranma payının (fiili hizmet zammı) hayata geçmesi için, “Bir İmzada Sen At” kampanyamıza 25 Aralık Devlet Hastanesinden start verdik. Döner sermaye ve ek ödemelerin emekliliğe yansıması ile Yıpranma payının (fiili hizmet zammı) hayata geçmesi için, “Bir İmzada Sen At” kampanyamıza 25 Aralık Devlet Hastanesinden start verdik. Döner sermaye ve ek ödemelerin emekliliğe yansıması ile Yıpranma payının (fiili hizmet zammı) hayata geçmesi için, “Bir İmzada Sen At” kampanyamıza 25 Aralık Devlet Hastanesinden start verdik. Döner sermaye ve ek ödemelerin emekliliğe yansıması ile Yıpranma payının (fiili hizmet zammı) hayata geçmesi için, “Bir İmzada Sen At” kampanyamıza 25 Aralık Devlet Hastanesinden start verdik. Döner sermaye ve ek ödemelerin emekliliğe yansıması ile Yıpranma payının (fiili hizmet zammı) hayata geçmesi için, “Bir İmzada Sen At” kampanyamıza 25 Aralık Devlet Hastanesinden start verdik.