Haberler

Şehitlere Saygı Yürüyüşü Düzenledik

/ Gaziantep / Yazdır
Bu haber 30,745 defa okundu
Şehitlere Saygı Yürüyüşü Düzenledik
Türkiye Kamu-Sen Gaziantep İl Temsilciliği olarak; yaşanan terör olaylarını, teröriste verilen tavizleri protesto etmek ve Şehitlerimizi anmak için “İHANET SON VER, VATANINA SAHİP ÇIK” yürüyüşü yaptık.

Yürüyüşümüze Siyasi Parti Temsilcileri, birçok sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlarda destek verdiler.
Yürüyüşe bayanlar ve gençlerde büyük ilgi gösterdiler.
Kırkayak Parkında toplanan üyelerimiz ve vatandaşlarla birlikte yürüyüş korteji oluşturarak demokrasi meydanına yürüdük.
Yürüyüşe yaklaşık 5.000 katılırken, vatandaşlarda işyerlerinden ve balkonlardan alkışlarla destek verdiler.
Program; Kur-an’ı Kerim Tilaveti, Şehitlerimize Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasından sonra Türkiye Kamu-Sen Gaziantep İl Temsilcisi Baler FİDAN’ın konuşmasıyla son buldu.

 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Türkiye Kamu-Sen Gaziantep İl Temsilciliği olarak; yaşanan terör olaylarını, teröriste verilen tavizleri protesto etmek ve Şehitlerimizi anmak için “İHANET SON VER, VATANINA SAHİP ÇIK” yürüyüşü yaptık. Türkiye Kamu-Sen Gaziantep İl Temsilciliği olarak; yaşanan terör olaylarını, teröriste verilen tavizleri protesto etmek ve Şehitlerimizi anmak için “İHANET SON VER, VATANINA SAHİP ÇIK” yürüyüşü yaptık. Türkiye Kamu-Sen Gaziantep İl Temsilciliği olarak; yaşanan terör olaylarını, teröriste verilen tavizleri protesto etmek ve Şehitlerimizi anmak için “İHANET SON VER, VATANINA SAHİP ÇIK” yürüyüşü yaptık. Türkiye Kamu-Sen Gaziantep İl Temsilciliği olarak; yaşanan terör olaylarını, teröriste verilen tavizleri protesto etmek ve Şehitlerimizi anmak için “İHANET SON VER, VATANINA SAHİP ÇIK” yürüyüşü yaptık. Türkiye Kamu-Sen Gaziantep İl Temsilciliği olarak; yaşanan terör olaylarını, teröriste verilen tavizleri protesto etmek ve Şehitlerimizi anmak için “İHANET SON VER, VATANINA SAHİP ÇIK” yürüyüşü yaptık. Türkiye Kamu-Sen Gaziantep İl Temsilciliği olarak; yaşanan terör olaylarını, teröriste verilen tavizleri protesto etmek ve Şehitlerimizi anmak için “İHANET SON VER, VATANINA SAHİP ÇIK” yürüyüşü yaptık.