Haberler

Aile Hekimliği Komisyonumuz Faaliyetlerine Başladı

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 47,194 defa okundu
Aile Hekimliği Komisyonumuz Faaliyetlerine Başladı
Genel merkezimiz tarafından kurulan ve aile hekimleri ile aile sağlığı çalışanlarından oluşturulan Aile Hekimliği komisyonumuz ilk toplantısını sendikamız genel merkezinde gerçekleştirerek faaliyetlerine başladı. Toplantıya Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımızda katıldı.

İlk toplantıda bir konuşma yapan Genel Başkanımız Önder Kahveci aile hekimleri ve aile sağlığı çalışanlarının her zaman yanında olduklarını kaydederek cumartesi nöbetlerini tutmama konusundaki kararlılıklarını sürdüreceklerini kaydetti. 

Genel Başkanımız Önder Kahveci Aile Hekimliği Komisyonumuz ile çalışmaların daha aktif ve sahadan anında gelen bilgilerle takviye edileceğini kaydederek komisyonun hayırlı olmasını diledi.  

Komisyonun ilk toplantısında Komisyon Başkanlığına Raif Erhan Yüksel, Komisyon sekreterliklerine ise Canip Seven ve Mustafa Şahin oy birliği ile seçildi. 

Komisyonun ilk toplantısında Cumartesi nöbetleri başta olmak üzere çalışanların yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri konuşuldu. 

 

Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel merkezimiz tarafından kurulan ve aile hekimleri ile aile sağlığı çalışanlarından oluşturulan Aile Hekimliği komisyonumuz ilk toplantısını sendikamız genel merkezinde gerçekleştirerek faaliyetlerine başladı. Toplantıya Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımızda katıldı. Genel merkezimiz tarafından kurulan ve aile hekimleri ile aile sağlığı çalışanlarından oluşturulan Aile Hekimliği komisyonumuz ilk toplantısını sendikamız genel merkezinde gerçekleştirerek faaliyetlerine başladı. Toplantıya Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımızda katıldı. Genel merkezimiz tarafından kurulan ve aile hekimleri ile aile sağlığı çalışanlarından oluşturulan Aile Hekimliği komisyonumuz ilk toplantısını sendikamız genel merkezinde gerçekleştirerek faaliyetlerine başladı. Toplantıya Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımızda katıldı.