Haberler

Anneler Günü ve Hemşireler Günü Etkinliği

/ İzmir Üniv Yazdır
Bu haber 21,399 defa okundu
Anneler Günü ve Hemşireler Günü Etkinliği
7 Mayıs 2016 tarihinde Bornova Askeri Kışla Gazinosu’nda Anneler günü ve Hemşireler günü etkinliği düzenledik.

Türk Sağlık Sen Genel Başkan Yardımcımız Mustafa GENÇ, Türk Sağlık Sen 1 Nolu Şube Başkanımız Ahmet DOĞRUYOL ve Şehit Annelerimizin katıldığı programımızda açılış konuşmasını yapan Şube Başkanımız Yasemin ZENGİN’ den sonra misafirlere de hitaben Genel Bakan Yardımcımız Mustafa GENÇ ve 1 Nolu Şube Başkanımız Ahmet DOĞRUYOL söz almışlardır.

          Şube Başkanımız Yasemin ZENGİN ’in Anneler günü etkinliği çerçevesinde şehit annelerimize çiçek takdiminin ardından, etkinliğimizi müzikleri ile renklendiren Borel Ajans’a teşekkür edilerek, çiçek takdim edildi.

          Etkinliğimize katılarak bizleri onurlandıran üyelerimize, annelerimize, hemşirelerimize, yakınlarına Türk Sağlık Sen Genel Başkan Yardımcımız Mustafa GENÇ’ e, 1 Nolu Şube Başkanımız Ahmet DOĞRUYOL’ a, Borel Ajans’tan Bahadır EREL ve Paris ŞİRİN’ e teşekkür ediyoruz. Sonraki yıllarda birlik ve beraberliğimizi pekiştiren etkinliklerde tüm üyelerimizi aramızda görmeyi ümit ediyoruz.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

7 Mayıs 2016 tarihinde Bornova Askeri Kışla Gazinosu’nda Anneler günü ve Hemşireler günü etkinliği düzenledik. 7 Mayıs 2016 tarihinde Bornova Askeri Kışla Gazinosu’nda Anneler günü ve Hemşireler günü etkinliği düzenledik. 7 Mayıs 2016 tarihinde Bornova Askeri Kışla Gazinosu’nda Anneler günü ve Hemşireler günü etkinliği düzenledik. 7 Mayıs 2016 tarihinde Bornova Askeri Kışla Gazinosu’nda Anneler günü ve Hemşireler günü etkinliği düzenledik. 7 Mayıs 2016 tarihinde Bornova Askeri Kışla Gazinosu’nda Anneler günü ve Hemşireler günü etkinliği düzenledik. 7 Mayıs 2016 tarihinde Bornova Askeri Kışla Gazinosu’nda Anneler günü ve Hemşireler günü etkinliği düzenledik. 7 Mayıs 2016 tarihinde Bornova Askeri Kışla Gazinosu’nda Anneler günü ve Hemşireler günü etkinliği düzenledik.