Haberler
İcap Nöbetleri İle İlgili Kazanımımız

İcap Nöbetleri İle İlgili Kazanımımız

Şubemiz Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan hemşire üyemizin Nisan 2017 tarihinden itibaren icap nöbetleri karşılığında izin verilmediği ve kendisine icap nöbetleri karşılığı olarak ücret ödenmesini idareden talep edildi.

Sağlık Çalıştayına Katıldık

Sağlık Çalıştayına Katıldık

TTB ve CHP tarafından organize edilen Akdeniz bölgesinde bulunan Tabip Odalarının ve Sivil Toplum Örgütlerinin katılımı ile düzenlenen Sağlık Çalıştayında sendikamızı temsilen Şube Başkanımız Dr. Ali İhsan YILMAZ ve Şube Başkan Yardımcımız Türkan ŞANLI katılmışlardır.

Acı Kaybımız

Acı Kaybımız

Demre Devlet Hastanesinde görev yapan sendikamız üyesi Mehmet OĞUZ’un kardeşi Özel Harekat Polis Memuru Abdulkadir OĞUZ Hakkari Yüksekova ilçesinde 08.02.2016 tarihinde teröristlerin saldırısı sonucu şehit olmuştur.

MANAVGAT BARAJ GEZİSİ

MANAVGAT BARAJ GEZİSİ

Manavgat ilçe temsilcileri tarafından 03.10.2015 de Manavgat Barajı 'nda bot turu düzenlendi. Şube Başkanı Ali İhsan YILMAZ ve Başkan Yardımcılarımız Muharrem EKİN ve Mehmet MEMİK katıldılar.

ŞEHİDİMİZİN SON YOLCULUĞU

ŞEHİDİMİZİN SON YOLCULUĞU

Şube Başkanımız Dr. Ali İhsan YILMAZ ve Bşk. Yardımcılarımız Muharrem EKİN, Adem AĞAROĞLU ve Kutlay YÜKSEL Manavgat ilçemizde şehit olan P. Er Uğur YILMAZ 'ın cenaze merasimine katılarak şehidimizi ebediyete uğurladı.

Şehitler İçin Yürüdük

Şehitler İçin Yürüdük

Şehitlerimize sahıp çıkmak ve terörü lanetlemek için 30 Ağustos Pazar günü Antalya Kamu Sen.ve diğer Sivil Toplum Örgütleri ile Birlikte yürüyüş gerçekleştirdik.

Şehit Ailelerine Şubemizden Ziyaret

Şehit Ailelerine Şubemizden Ziyaret

Şube Başkanımız Dr. Ali İhsan YILMAZ, Başkan Yardımcılarımız Muharrem EKİN, Mehmet MEMİK ve Kutlay YÜKSEL ile birlikte Alanya’da bulunan temsilcilerimizden Mevlüt TOPLUPATA, Ramazan SİLİNDİR ve Mustafa SEVER Alanya ve Serik ilçelerinde şehit düşen kardeşlerimizin ailelerine başsağlığında bulunarak acılarını paylaştılar.

Hak ettiğimizi aldık, Hayırlı Olsun

Hak ettiğimizi aldık, Hayırlı Olsun

Vermiş oldukları sendikal mücadele sonrasında Manavgat İlçesi Toplum Sağlığı Merkezine bağlı birimlerde en fazla üyeye sahip olan sendikamız bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalar ve yazışmalar sonrasında işyeri temsilciliği odasını teslim alınmıştır.

Şiddet Son Bulsun

Şiddet Son Bulsun

Samsunda Silahlı Saldırı Sonucu Hayatını Kaybeden Dr. Kamil Furtun İçin 01.06.2015 Pazartesi günü 1 Günlük İş bırakarak Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde basın açıklaması yapılmıştır.

Akdeniz Üniversitesi KİK Toplantımız

Akdeniz Üniversitesi KİK Toplantımız

4688 sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları ve Toplu Sözleşme Kanununun “Kurum İdari Kurulları” başlıklı 22. Maddesi uyarınca Akdeniz Üniversitesinde yetkili sendika olarak katıldığımız toplantı Rektör Yardımcısı Ramazan ÇETİNKAYA başkanlığında 14.04.2015 tarihinde Rektörlük binasında gerçekleştirilmiştir.

Gazipaşa Basın Açıklamamız

Gazipaşa Basın Açıklamamız

8 Nisan Çarşamba günü Başkanımız Dr. Ali İhsan YILMAZ ve Başkan Yardımcımız Kutlay YÜKSEL’in katılarak Gazipaşa ilçemizde temsilcilerimiz Ayşe SALMAN, Rahime İLER ve Hilal AKÇAY’ın organize ettiği, üyelerimizin de yoğun bir katılım sağladığı basın açıklaması düzenlenmiştir.