Haberler

Antalya’da Teşkilatımızla Bir Araya Geldik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 16,147 defa okundu
Antalya’da Teşkilatımızla Bir Araya Geldik
Genel Başkan Yardımcılarımız Abdurrahman Uysal, Yusuf Alan ve Mehmet Ali Çakal sendikal çalışmalar kapsamında Antalya’yı ziyaret etti.

Antalya şubemizin gerçekleştirdiği işyeri temsilcileri toplantısına katılım sağlandı.

Antalya Şube Başkanımız Ali İhsan Yılmaz’ın açılışını yaptığı toplantı da Genel Başkan Yardımcılarımız Mehmet Ali Çakal ve Yusuf Alan birer konuşma yaptılar. Genel Başkan Yardımcımız Abdurrahman Uysal’da teşkilat çalışmaları ile ilgili slayt eşliğinde bir sunum gerçekleştirdi.

Konuşmaların ardından toplantı soru-cevap bölümü ile tamamlandı. İşyeri temsilcilerimiz soruları yanıtlandı. Toplantıda ayrıca temsilcilerimize Türk Bayrağı ve Atatürk rozeti takdim edildi.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkan Yardımcılarımız Abdurrahman Uysal, Yusuf Alan ve Mehmet Ali Çakal sendikal çalışmalar kapsamında Antalya’yı ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcılarımız Abdurrahman Uysal, Yusuf Alan ve Mehmet Ali Çakal sendikal çalışmalar kapsamında Antalya’yı ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcılarımız Abdurrahman Uysal, Yusuf Alan ve Mehmet Ali Çakal sendikal çalışmalar kapsamında Antalya’yı ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcılarımız Abdurrahman Uysal, Yusuf Alan ve Mehmet Ali Çakal sendikal çalışmalar kapsamında Antalya’yı ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcılarımız Abdurrahman Uysal, Yusuf Alan ve Mehmet Ali Çakal sendikal çalışmalar kapsamında Antalya’yı ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcılarımız Abdurrahman Uysal, Yusuf Alan ve Mehmet Ali Çakal sendikal çalışmalar kapsamında Antalya’yı ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcılarımız Abdurrahman Uysal, Yusuf Alan ve Mehmet Ali Çakal sendikal çalışmalar kapsamında Antalya’yı ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcılarımız Abdurrahman Uysal, Yusuf Alan ve Mehmet Ali Çakal sendikal çalışmalar kapsamında Antalya’yı ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcılarımız Abdurrahman Uysal, Yusuf Alan ve Mehmet Ali Çakal sendikal çalışmalar kapsamında Antalya’yı ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcılarımız Abdurrahman Uysal, Yusuf Alan ve Mehmet Ali Çakal sendikal çalışmalar kapsamında Antalya’yı ziyaret etti.