Haberler

Araklı İlçe ASM Üyemiz Ebe Şenay Özen Yılın Ebesi Seçildi

/ Trabzon Yazdır
Bu haber 27,456 defa okundu
Araklı İlçe ASM Üyemiz Ebe Şenay Özen Yılın Ebesi Seçildi
Sağlık Bakanlığı, Halk Sağlığı Müdürlüğüne bağlı Araklı İlçe Aile Sağlığı Merkezinde çalışan Ebe Şenay ÖZEN’i, Trabzon ilimizde yılın ebesi seçmiştir.

Bursa’da düzenlenen ve 81 İl’in katılımıyla gerçekleştirilen törende Sağlık Bakanlığından plaketini alan üyemizi kutlamak üzere Araklı İlçe Toplum Sağlığı Merkezinde sendikamızca bir toplantı düzenlenmiştir.

Bu toplantıda ilimizde yılın Ebesi seçilen Şenay ÖZEN’e Sendikamızca plaket takdim edilmiştir.

Toplantıya Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Mustafa SERDAR, Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi Coşkun DİLBER, Araklı İlçe Temsilcimiz Ömer ERTÜRK ve Aile Hekimi Dr.Özcan KARPUZ ile ASM ve TSM Çalışanları Hekim ve sağlık çalışanları katılmışlardır.

Kendisine takdim edilen plaketten dolayı sendikamıza teşekkür eden Ebe Şenay Özen; “hayatında ilk defa bir sivil toplum örgütünden plaket aldığını, çok sevinçli ve heyecanlı olduğunu, çalışmalarının Sağlık Bakanlığından sonra üyesi bulunduğu Türk Sağlık Sen tarafından da takdir edilmesinin kendisini çok mutlu ettiğini ifade ederek teşekkür etmiştir.

Plaket takdimi esnasında bir konuşma yapan Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Mustafa Serdar ise; “Sendikaların bir yönü de sağlık çalışanlarının yapmış olduğu çalışmaların teşvik edilmesidir. Sağlık Bakanlığının plaket vererek ödüllendirdiği üyemizi teşvik etmek sorumluluğumuz arasındadır. Yönetim kurulum adına kendisine sağlık hizmetlerine vermiş olduğu katkı ve özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dilerim.'  

İlimizde yılın doktoru olarak ta Mikrobiyoloji Uzmanı Dr.Serpil Yetişkul seçilmiştir.

Gerek üyemiz Ebe Şenay ÖZEN ve gerekse Dr.Serpil YETİŞKUL’u tebrik eder meslek hayatlarında başarılar dileriz.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Sağlık Bakanlığı, Halk Sağlığı Müdürlüğüne bağlı Araklı İlçe Aile Sağlığı Merkezinde çalışan Ebe Şenay  ÖZEN’i, Trabzon ilimizde yılın ebesi seçmiştir. Sağlık Bakanlığı, Halk Sağlığı Müdürlüğüne bağlı Araklı İlçe Aile Sağlığı Merkezinde çalışan Ebe Şenay  ÖZEN’i, Trabzon ilimizde yılın ebesi seçmiştir. Sağlık Bakanlığı, Halk Sağlığı Müdürlüğüne bağlı Araklı İlçe Aile Sağlığı Merkezinde çalışan Ebe Şenay  ÖZEN’i, Trabzon ilimizde yılın ebesi seçmiştir. Sağlık Bakanlığı, Halk Sağlığı Müdürlüğüne bağlı Araklı İlçe Aile Sağlığı Merkezinde çalışan Ebe Şenay  ÖZEN’i, Trabzon ilimizde yılın ebesi seçmiştir. Sağlık Bakanlığı, Halk Sağlığı Müdürlüğüne bağlı Araklı İlçe Aile Sağlığı Merkezinde çalışan Ebe Şenay  ÖZEN’i, Trabzon ilimizde yılın ebesi seçmiştir.