Haberler

Ardahan’da Şehitler Hatıra Ormanı Oluşturduk

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 31,780 defa okundu
Ardahan’da Şehitler Hatıra Ormanı Oluşturduk
Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal, Kars Şube Başkanımız Erhan Sarıkaya, Artvin şube Başkanımız Veli Küçük, Erzurum Şube Başkanımız Kenan Karaçam, Erzurum Üniversite Şube Başkanımız Umut Bozkurt ve şube yönetim kurulu üyeleri ve Iğdır İl Temsilcimiz Ali Haydar Karasu ile birlikte sendikal çalışmalar kapsamında Ardahan’ı ziyaret etti.

Ziyarette Ardahan İl Temsilcimiz Ramazan Sancar ile birlikte Ardahan 112 çalışanları ile görüşüldü. Temsilcilerimiz ve Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendikalarımızın temsilcilerimiz ile bir araya gelindi. 
Ardahan’da Türkiye Kamu-Sen Şehitler Hatıra Ormanı  fidan dikimi yapılarak Orman oluşturuldu.  Burada bir açıklama yapan Genel Başkanımız Önder Kahveci  “ Türkiye Kamu-Sen sadece sendikal mücadele vermiyor. Vatan ve millet içinde bir mücadele ortaya koyuyor. Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır diyenlerin sendikasıyız. Vatan için can verenleri asla unutmamakta milli bir kuruluş olan sendikamızın önemli bir misyonudur. Aziz şehitlerimizin hatıralarını her daim canlı tutmalıyız. Bugün burada da şehitlerimiz için bir hatıra ormanı oluşturmanın gururunu yaşıyoruz. 101.478 yürekli üyemiz 450 bin yiğit Türkiye Kamu-Sen li adına Ardahan ilimizde fidan diktik. Cennet vatanımızın serhat şehri Ardahan'da Türkiye Kamu-Sen Şehitler Hatıra Ormanı yeşerecek. Vatan için can veren  Şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyoruz. Ruhları şad, mekanları cennet olsun' dedi. 

 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal, Kars Şube Başkanımız Erhan Sarıkaya, Artvin şube Başkanımız Veli Küçük, Erzurum Şube Başkanımız Kenan Karaçam, Erzurum Üniversite Şube Başkanımız Umut Bozkurt ve şube yönetim kurulu üyeleri  ve Iğdır İl Temsilcimiz Ali Haydar Karasu ile birlikte sendikal çalışmalar kapsamında Ardahan’ı ziyaret etti. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal, Kars Şube Başkanımız Erhan Sarıkaya, Artvin şube Başkanımız Veli Küçük, Erzurum Şube Başkanımız Kenan Karaçam, Erzurum Üniversite Şube Başkanımız Umut Bozkurt ve şube yönetim kurulu üyeleri  ve Iğdır İl Temsilcimiz Ali Haydar Karasu ile birlikte sendikal çalışmalar kapsamında Ardahan’ı ziyaret etti. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal, Kars Şube Başkanımız Erhan Sarıkaya, Artvin şube Başkanımız Veli Küçük, Erzurum Şube Başkanımız Kenan Karaçam, Erzurum Üniversite Şube Başkanımız Umut Bozkurt ve şube yönetim kurulu üyeleri  ve Iğdır İl Temsilcimiz Ali Haydar Karasu ile birlikte sendikal çalışmalar kapsamında Ardahan’ı ziyaret etti. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal, Kars Şube Başkanımız Erhan Sarıkaya, Artvin şube Başkanımız Veli Küçük, Erzurum Şube Başkanımız Kenan Karaçam, Erzurum Üniversite Şube Başkanımız Umut Bozkurt ve şube yönetim kurulu üyeleri  ve Iğdır İl Temsilcimiz Ali Haydar Karasu ile birlikte sendikal çalışmalar kapsamında Ardahan’ı ziyaret etti.