Haberler

Başkanlar Kurulu Toplantımızı Gerçekleştirdik.

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 32,447 defa okundu
Başkanlar Kurulu Toplantımızı Gerçekleştirdik.
Türkiye Kamu-Sen tarafından gerçekleştirilen “Tek Adres Türkiye Kamu-Sen” istişare toplantısının 2. gününde Türk Sağlık-Sen Başkanlar Kurulu İstişare toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda ilk olarak tüm Genel Başkan Yardımcılarımız sekretaryalarının çalışmaları ile ilgili olarak birer sunum gerçekleştirdiler.

Sunumların ardından ise temsilci toplantısı ve sendikal çalışmalar ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Şube Başkanlarımız konuşmalar yaparak önümüzdeki dönemle ilgili değerlendirmelerde bulundular.

Yapılan tüm değerlendirme ve istişarelerin ardından Genel Başkanımız Sayın Önder Kahveci tarafından bir kapanış konuşması gerçekleştirildi. Genel Başkanımız konuşmasında Türk Sağlık-Sen’in zor işleri başardığına dikkat çekerek “ Tüm baskı ve engellemelere rağmen üye sayımızı 101 Bine çıkarttık. Bu kolay bir iş değildir. Özveri ile çalışarak bunu gerçekleştiren tüm teşkilatımız zor bir işi başarmıştır. Mücadeleye aynı özveri ile hep birlikte devam edeceğiz. Eksikliğimiz olmayacak. İmkanlarımızı zorlayacağız. Mücadelemizi tüm teşkilat mensupları ile birlikte tam donanımlı bir şekilde sürdürürsek mesafe almamız kolaylaşacaktır. Bu nedenle teşkilatımızı motive edeceğiz. Önümüzdeki dönemde işyeri temsilcileri toplantılarımızın ardından kurultaylar gerçekleştireceğiz. “ dedi.

Zaman Mücadelede Vites Yükseltme Zamanı

Zamanın mücadeleyi üste taşıma zamanı olduğunu kaydeden Genel Başkanımız Önder Kahveci “Zaman vitesi yükseltme, mücadeleyi üst seviyeye taşıma zamanıdır. Herşeye rağmen üye sayısını 100 Binin üstüne çıkarmış teşkilatımız bu işi de başaracaktır. Ya Allah Bismillah deyip mücadeleye başlayalım. 15 Mayısta da emeğimizin karşılığını alalım. Çok iyi mücadele ediyoruz. Bunun sonucunda geleceğe yönelik güçlü bir yapı oluşturduk. Sorunları çözmeye, engelleri aşmayı, sıkıntıları gidermeye gücümüzde var gayretimizde. Başaracağımıza yürekten inanıyorum. Gerçekleştirdiğimiz toplantılarımız teşkilatımız için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, çalışmalarınızda kolaylık ve başarılar diliyorum. Allah mücadelemizi daim eylesin' dedi.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Türkiye Kamu-Sen tarafından gerçekleştirilen “Tek Adres Türkiye Kamu-Sen” istişare toplantısının 2. gününde Türk Sağlık-Sen Başkanlar Kurulu İstişare toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda ilk olarak tüm Genel Başkan Yardımcılarımız sekretaryalarının çalışmaları ile ilgili olarak birer sunum gerçekleştirdiler. Türkiye Kamu-Sen tarafından gerçekleştirilen “Tek Adres Türkiye Kamu-Sen” istişare toplantısının 2. gününde Türk Sağlık-Sen Başkanlar Kurulu İstişare toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda ilk olarak tüm Genel Başkan Yardımcılarımız sekretaryalarının çalışmaları ile ilgili olarak birer sunum gerçekleştirdiler. Türkiye Kamu-Sen tarafından gerçekleştirilen “Tek Adres Türkiye Kamu-Sen” istişare toplantısının 2. gününde Türk Sağlık-Sen Başkanlar Kurulu İstişare toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda ilk olarak tüm Genel Başkan Yardımcılarımız sekretaryalarının çalışmaları ile ilgili olarak birer sunum gerçekleştirdiler. Türkiye Kamu-Sen tarafından gerçekleştirilen “Tek Adres Türkiye Kamu-Sen” istişare toplantısının 2. gününde Türk Sağlık-Sen Başkanlar Kurulu İstişare toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda ilk olarak tüm Genel Başkan Yardımcılarımız sekretaryalarının çalışmaları ile ilgili olarak birer sunum gerçekleştirdiler. Türkiye Kamu-Sen tarafından gerçekleştirilen “Tek Adres Türkiye Kamu-Sen” istişare toplantısının 2. gününde Türk Sağlık-Sen Başkanlar Kurulu İstişare toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda ilk olarak tüm Genel Başkan Yardımcılarımız sekretaryalarının çalışmaları ile ilgili olarak birer sunum gerçekleştirdiler. Türkiye Kamu-Sen tarafından gerçekleştirilen “Tek Adres Türkiye Kamu-Sen” istişare toplantısının 2. gününde Türk Sağlık-Sen Başkanlar Kurulu İstişare toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda ilk olarak tüm Genel Başkan Yardımcılarımız sekretaryalarının çalışmaları ile ilgili olarak birer sunum gerçekleştirdiler. Türkiye Kamu-Sen tarafından gerçekleştirilen “Tek Adres Türkiye Kamu-Sen” istişare toplantısının 2. gününde Türk Sağlık-Sen Başkanlar Kurulu İstişare toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda ilk olarak tüm Genel Başkan Yardımcılarımız sekretaryalarının çalışmaları ile ilgili olarak birer sunum gerçekleştirdiler. Türkiye Kamu-Sen tarafından gerçekleştirilen “Tek Adres Türkiye Kamu-Sen” istişare toplantısının 2. gününde Türk Sağlık-Sen Başkanlar Kurulu İstişare toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda ilk olarak tüm Genel Başkan Yardımcılarımız sekretaryalarının çalışmaları ile ilgili olarak birer sunum gerçekleştirdiler. Türkiye Kamu-Sen tarafından gerçekleştirilen “Tek Adres Türkiye Kamu-Sen” istişare toplantısının 2. gününde Türk Sağlık-Sen Başkanlar Kurulu İstişare toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda ilk olarak tüm Genel Başkan Yardımcılarımız sekretaryalarının çalışmaları ile ilgili olarak birer sunum gerçekleştirdiler.