Haberler

Birlik, Beraberlik ve Kararlılıkla Terörle Mücadeleye Devam Edilmeli

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 13,293 defa okundu
Birlik, Beraberlik ve Kararlılıkla Terörle Mücadeleye Devam Edilmeli
Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcımız Hasan Şirin ile birlikte Ankara 5 Nolu Şubemizin düzenlediği işyeri temsilcileri toplantısına katıldı.

Ankara 2 Nolu Şube Başkanımız Ahmet Kılıkoğlu, Ankara 3 Nolu Şube Başkanımız Engin Dündar, Ankara 5 Nolu şube yönetim kurulu üyelerimiz ile işyeri temsilcilerimizin yer aldığı toplantının açılış konuşmasını Ankara 5 Nolu Şube Başkanımız Muharrem Balcı gerçekleştirdi.

Balcı’nın ardından Kürsüye gelen Genel Başkanımız Önder kahveci sözlerine Kayseri’deki hain saldırı sonucu şehit olan askerlerimizi anarak başladı. Genel Başkanımız Kahveci Önder Kahveci “ Hain Bölücü terör bugün Kayseri’de çarşı iznine çıkan askerlerimizi hedef almıştır. Genç fidanlarımız, kahramanlarımız şehit ve gazi olmuşlardır. Türkiye üzerine oyunlar oynayanların maşası terör örgütleri asla emellerine ulaşamayacaklardır. Vatanımızı bölemeyecek, Bizi birbirimize düşüremeyecektir. Teröre teslim olmayacağız, şehitlerimize rahmet, yaralılarımıza şifa diliyorum. Bu kahpe saldırıların sonu elbet gelecek, hainlerin kökü kurutulacaktır. Yeter ki, birlik beraberlik ve kararlılıkla mücadele devam etsin. Milletimizin başı sağolsun.' dedi.

Genel Başkanımız Önder Kahveci Türkiye Kamu-Sen olarak terörle mücadeleyi kararlılıkla desteklediklerini belirterek “ Biz yıllardır terörle müzakere değil mücadele edilir, fırsat vermeyin, mücadelede zerre taviz göstermeyin diyoruz. Bugün Türkiye’mizin yaşadığı hain saldırılar teröre hiçbir şart ve durumda asla müsamaha gösterilmeyeceğini ortaya koymuştur. Terörün tüm unsurları ülkemizden temizlenmelidir. Teröre destek veren, teröriste sempati duyan her kim varsa ayrım yapılmadan hak ettikleri cezayı devlet vermelidir.' Şeklinde konuştu.

Genel Başkanımız konuşmasında sağlık ve kamu çalışanlarının sorunları ve talepleri ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.  Konuşmasında işyeri temsilcilerimize kararlı duruşlarından dolayı teşekkür eden Genel Başkanımız çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar diledi.

 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcımız Hasan Şirin ile birlikte Ankara 5 Nolu Şubemizin düzenlediği işyeri temsilcileri toplantısına katıldı. Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcımız Hasan Şirin ile birlikte Ankara 5 Nolu Şubemizin düzenlediği işyeri temsilcileri toplantısına katıldı. Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcımız Hasan Şirin ile birlikte Ankara 5 Nolu Şubemizin düzenlediği işyeri temsilcileri toplantısına katıldı. Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcımız Hasan Şirin ile birlikte Ankara 5 Nolu Şubemizin düzenlediği işyeri temsilcileri toplantısına katıldı.