Haberler

Bu Rezaletin Hesabı Verilmelidir

/ Manisa Yazdır
Bu haber 5,842 defa okundu
Bu Rezaletin Hesabı Verilmelidir
Türk Sağlık-Sen Manisa Şube Başkanı Rıtvan Mutlu, genel merkez tarafından bastırılan ve üstünde Türkiye haritası, Türk bayrağı, TBMM ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün silueti ile “Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir” sözünün yer aldığı 2017 takvimlerinin Manisa Devlet Hastanesi'nin bazı servislerinde imha edildiğini iddia ederek, hukuki yollara başvuracaklarını söyledi.

Başkan Mutlu, “Yenikapı ruhu, milli beraberlik gibi birliği ve dirliği sağlamlaştıracak söylem ve uygulamalar cumhurbaşkanı başta olmak üzere siyasetçiler tarafından sürekli vurgulanırken ne yazık ki kamuda bazıları ısrarla birlik ve beraberliği bozmaya, huzuru kaçırmaya ve milleti bir arada tutacak değerleri tahrif ve tahrip etmeye çalışmaktadırlar.  Adeta kripto gibi hareket eden böyle zihniyettekiler milletin birliğine ve kamunun düzenine adeta kast eder bir hale gelmişlerdir. Bu tipleri ne yazık ki kamuda görmekteyiz.  Son olarak Manisa Devlet hastanesinde üstünde Türkiye Haritası, Türk Bayrağı, TBMM ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün silueti ile “Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir' sözünün yer aldığı 2017 takvimlerimiz servislerde birileri tarafından duvarlardan sökülüp imha edilmiştir.  Merak ediyoruz bunu yapan şahısların derdi ve rahatsızlığı nedir.  Hangi kin ve nefret takvimlerimizin duvarlardan sökülmesine neden olmuştur. Böylesi kişilerin hala kamuda nasıl çalışıp, görev yaptığı ise ayrı bir araştırma konusudur' dedi.

"BİR TAKVİME BİLE TAHAMMÜL EDEMİYORLAR "

Bu rezaleti yapan kişilerin bir an önce hesap vermesi gerektiğini kaydeden Mutlu, “Biz, takvime bile tahammülü olmayarak ayrımcılık ve ötekileştirme yapan bu şahıslarla ilgili biz gereğini yaparak tüm yasal platformlarda bu kişilerin en ağır cezayı alması için uğraşacağız.  Burada bir önemli görevde ilimizdeki mülki amirlere düşmektedir. Bu kişilerle ilgili gereğini yapmalıdırlar. Kamuda adeta kriptolar gibi hareket ederek birliği ve dirliği bozmaya çalışan bu kişilere haddini bildirmeli bunu yapanlardan idari ve adli makamlar önünde hesap sorulmalıdır' diye konuştu.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Türk Sağlık-Sen Manisa Şube Başkanı Rıtvan Mutlu, genel merkez tarafından bastırılan ve üstünde Türkiye haritası, Türk bayrağı, TBMM ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün silueti ile “Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir” sözünün yer aldığı 2017 takvimlerinin Manisa Devlet Hastanesi'nin bazı servislerinde imha edildiğini iddia ederek, hukuki yollara başvuracaklarını söyledi. Türk Sağlık-Sen Manisa Şube Başkanı Rıtvan Mutlu, genel merkez tarafından bastırılan ve üstünde Türkiye haritası, Türk bayrağı, TBMM ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün silueti ile “Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir” sözünün yer aldığı 2017 takvimlerinin Manisa Devlet Hastanesi'nin bazı servislerinde imha edildiğini iddia ederek, hukuki yollara başvuracaklarını söyledi.