Haberler

Bu Vatan Bizimdir, İhanet Şebekelerine Bırakmayız

/ Genel Haberler Yazdır
Bu haber 19,698 defa okundu
Bu Vatan Bizimdir, İhanet Şebekelerine Bırakmayız
Mardin Midyat Emniyet Müdürlüğüne bölücü hain terör örgütü tarafından bombalı araçla saldırı düzenlendi. Söz konusu saldırıda 2 polis olmak üzere 4 şehit ve 30’a yakın yaralı var. Hain saldırı ile ilgili Genel Başkanımız Önder Kahveci tarafından bir mesaj yayınlandı.

Genel Başkanımız Mesajında; 
Bir kalleş saldırı da, bugün Mardin Midyat'ta yaşandı. Emniyet Müdürlüğü binasında bomba yüklü araç patlatıldı. 2’si polis olmak üzere 4 şehidimiz var. 30 yakın yaralımız var. Şehitlerimize Allah’tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. 
Dün İstanbul'da, bugün Midyat'ta yapılan bu alçak saldırıların hesabı terörün tüm unsurlarından sorulmalıdır. 
Yıllardır yapılması gerekeni, Türkiye Kamu-Sen olarak en net şekilde söylemiş, terörle mücadele edilmeden, bu bölücü örgütlerin kökünün kazınmasının, terörün bitmesinin mümkün olmadığını ifade etmiştik.
Tarih önünde yaşadıklarımızın sorumluları bellidir. Elbette, bu kötü, gaflet dönemini ve sorumlularını unutmayacağız, Şuan önceliğimiz, terörün kökünün kazanması mücadelesinin başarıya ulaşması için, güvenlik güçlerimizin mücadelesine kayıtsız ve şartsız destek vermektir.
Duamız; Bu mücadelede şehit olanlaradır.  Gazilerimizedir. Allah onlardan binlerce kez razı olsun. Bu mücadelede kalleş ve alçak saldırılar sonucunda hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza da rahmet diliyoruz. Bu vatan bizimdir, hiç kimse ya da hiç bir ihanet şebekesi, bedeli ne olursa olsun, ülkemizden bir çakıl taşı bile alamayacak, vatanımızı bölemeyecektir. 
Yeter ki, bu ülkenin gerçek sahipleri sağlam dursun. Şehitlerimize rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.