Haberler

Dokuz Eylül Çalışanları Adına Kurum İdari Kurul Toplantımızı Gerçekleştirdik

/ İzmir Üniv Yazdır
Bu haber 3,707 defa okundu
Dokuz Eylül Çalışanları Adına Kurum İdari Kurul Toplantımızı Gerçekleştirdik
19.04.2017 tarihinde Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetimi ile Kurum İdari Kurul Toplantımızı gerçekleştirdik.

Rektörlük Senato Salonu’nda gerçekleşen toplantımıza tarafımızı temsilen Şube Başkanımız Yasemin ZENGİN Şube Başkan Yardımcımız Necati DENİZ, İşyeri Temsilerimiz Yasemin KARAKAYA, Halil AKIN, Cihangir CEYHAN, Kurumu temsilen Dokuz Eylül Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hale ÖREN, Dokuz Eylül Üniversitesi Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim ÖZTURA,  Hukuk Müşavirliği   Av. Serap EKERCAN, Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Seyyare KURT katılım sağlamışlardır.

        Çalışanlarımızın mali, özlük, sosyal hakları ile ilgili tespit ettiğimiz sorunlar, çözüm önerilerimiz ve taleplerimiz noktasında mutabakat altına alınan konular ve çözüme ulaşmayan konuların takipçisi olacağımızın bilinmesini isteriz.                                                                                                              


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

19.04.2017 tarihinde Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetimi ile Kurum İdari Kurul Toplantımızı gerçekleştirdik. 19.04.2017 tarihinde Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetimi ile Kurum İdari Kurul Toplantımızı gerçekleştirdik. 19.04.2017 tarihinde Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetimi ile Kurum İdari Kurul Toplantımızı gerçekleştirdik. 19.04.2017 tarihinde Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetimi ile Kurum İdari Kurul Toplantımızı gerçekleştirdik. 19.04.2017 tarihinde Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetimi ile Kurum İdari Kurul Toplantımızı gerçekleştirdik. 19.04.2017 tarihinde Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetimi ile Kurum İdari Kurul Toplantımızı gerçekleştirdik. 19.04.2017 tarihinde Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetimi ile Kurum İdari Kurul Toplantımızı gerçekleştirdik. 19.04.2017 tarihinde Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetimi ile Kurum İdari Kurul Toplantımızı gerçekleştirdik. 19.04.2017 tarihinde Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetimi ile Kurum İdari Kurul Toplantımızı gerçekleştirdik.