Haberler

Dokuz Eylül Üniversitesi Kurum İdari Kurul Toplantımızı Gerçekleştirdik

/ İzmir Üniv Yazdır
Bu haber 41,314 defa okundu
Dokuz Eylül Üniversitesi Kurum İdari Kurul Toplantımızı Gerçekleştirdik
Genel Başkan Yardımcımız Sayın İsmail TÜRK 22.04.2015 tarihinde Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi ile yaptığımız Kurum İdari Kurul toplantımıza katıldı.

22.04.2015 Tarihinde saat 10:00’ da Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi toplantı salonunda gerçekleşen Kurum İdari Kurul toplantımıza Kurul Başkanı Rektör Yard. Prof. Dr. Halil KÖSE, Şube Başkanımız Yasemin ZENGİN, Rektörlüğü temsilen Genel Sekreter V. Prof. Dr. Can KARACA, Genel Sekreter Yard. Av. Semra MARMARA, Hukuk Müşaviri Av. Banu GENÇ, Başhekimliği temsilen Başhekim Yard. Doç. Dr. YÜCEL ARISOY, Hemşirelik Hizmetleri Müd. Saliha ÖZDÖKER, Şube Başkan Yardımcılarımız Osman ATA, Necati DENİZ, İş Yeri Temsilerimiz Yasemin KARAKAYA, Sezer KOCABIYIKOĞLU KAMALI, Dilek KIZILTUĞ’un katılımlarıyla gerçekleşmiştir.

Daha sonra Genel Başkan Yardımcımız Sayın İsmail TÜRK şubemizi ve Dokuz Eylül İş Yeri Temsilcilik odamızı ziyaret ederek, temsilci arkadaşlarımızla yetki süreci ile ilgili istişare toplantılarında bulundu. Kendilerine katılım ve katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkan Yardımcımız Sayın İsmail TÜRK 22.04.2015 tarihinde Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi ile yaptığımız Kurum İdari Kurul toplantımıza katıldı. Genel Başkan Yardımcımız Sayın İsmail TÜRK 22.04.2015 tarihinde Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi ile yaptığımız Kurum İdari Kurul toplantımıza katıldı.