Haberler

Ege Üniversitesi Rektör Adaylarımızı Ziyaret

/ İzmir Üniv Yazdır
Bu haber 24,282 defa okundu
Ege Üniversitesi Rektör Adaylarımızı Ziyaret
Haziran ayında Ege Üniversitesi’nde yapılacak Rektörlük seçimleri için Rektörlük makamına aday olan değerli Öğretim Üyelerimizi makamlarında ziyaret ederek başarı dileklerimizi sunduk.

Yeni dönem seçilecek olan Rektörümüzden çalışanların beklentilerini paylaştık. Sendikalar çalışanlar ve yöneticiler arasında köprü vazifesi gören, çalışanların taleplerine ve sorunlarına hakim kurumlar oldukları için görüşme taleplerimize olumlu karşılık vermeleri, ulaşılabilir olmaları, kurumsal kararlarda özellikle çalışanlarında bazı konularda fikirlerinin alınması gerekliliği ile ilgili görüşlerimizi ilettik.

Makamlarında ziyaret ettiğimiz değerli hocamız Sayın Prof. Dr. Tahir YAĞDI ‘ya, Prof. Dr. Kamil KUMANLIOĞLU’ na, Ege Üniversitesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet ÖZKAHYA’ ya, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. F. Akın OLGUN ‘a Haziran ayındaki seçimlerde şans ve başarı dilerken, kurumumuza yakışır bir şekilde seçimlerin iyilik, güzellik ve dostluğa vesile olmasını canı gönülden temenni ederiz.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Haziran ayında Ege Üniversitesi’nde yapılacak Rektörlük seçimleri için Rektörlük makamına aday olan değerli Öğretim Üyelerimizi makamlarında ziyaret ederek başarı dileklerimizi sunduk. Haziran ayında Ege Üniversitesi’nde yapılacak Rektörlük seçimleri için Rektörlük makamına aday olan değerli Öğretim Üyelerimizi makamlarında ziyaret ederek başarı dileklerimizi sunduk. Haziran ayında Ege Üniversitesi’nde yapılacak Rektörlük seçimleri için Rektörlük makamına aday olan değerli Öğretim Üyelerimizi makamlarında ziyaret ederek başarı dileklerimizi sunduk.