Haberler

Eskişehir’de İşyeri Temsilcilerimizle Birlikteydik

/ Genel Haberler Yazdır
Bu haber 38,967 defa okundu
Eskişehir’de İşyeri Temsilcilerimizle Birlikteydik
Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Abdurrahman Uysal ve Ümit Turhan Eskişehir şubemiz tarafından gerçekleştirilen işyeri temsilcileri toplantısına katıldılar.

Eskişehir Şube Başkanımız Hüseyin Kararman’ın açılış konuşmasını yaptığı toplantıda Genel Başkan Yardımcılarımızda birer konuşma gerçekleştirdiler.
 Sağlık çalışanlarının sorunları, 657’nin değiştirilmek istenmesi, üye sayımız ve teşkilat çalışmaları konularda açıklamalarda bulundular. 

 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Abdurrahman Uysal ve Ümit Turhan Eskişehir şubemiz tarafından gerçekleştirilen işyeri temsilcileri toplantısına katıldılar. Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Abdurrahman Uysal ve Ümit Turhan Eskişehir şubemiz tarafından gerçekleştirilen işyeri temsilcileri toplantısına katıldılar. Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Abdurrahman Uysal ve Ümit Turhan Eskişehir şubemiz tarafından gerçekleştirilen işyeri temsilcileri toplantısına katıldılar. Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Abdurrahman Uysal ve Ümit Turhan Eskişehir şubemiz tarafından gerçekleştirilen işyeri temsilcileri toplantısına katıldılar.