Haberler

Gaziantep’te Teşkilatımızla Bir Araya Geldik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 29,389 defa okundu
Gaziantep’te Teşkilatımızla Bir Araya Geldik
Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal sendikal çalışmalar kapsamında Gaziantep’i ziyaret etti.

Yapılan ziyaret şube Başkanımız Kemal Kazak ve Şube Yönetim Kurulu üyelerimize birlikte İl Sağlık Müdürü, Halk Sağlığı Müdürü ve 25 Aralık Devlet Hastanesi yöneticileri ziyaret edilerek görüşme yapıldı. Sağlık çalışanları ile bir araya gelindi. 
Kurum ziyaretlerinin ardından Gaziantep şubemiz tarafından düzenlenen toplantıda işyeri temsilcilerimizle bir araya gelindi. 
Milli, Sevdası Millet Derdi Memleket Olan Bir Sendikayız
Açılışını Gaziantep şube Başkanımız Kemal Kazak’ın yaptığı toplantıda biri konuşma yapan Genel Başkanımız Önder Kahveci sözlerine şehitlerimizi anarak başladı. Her gün şehit haberi aldıklarını belirten Genel Başkanımız Önder Kahveci “ Biz Türk Sağlık-Sen olarak kendisi milli, sevdası millet derdi memleket olan bir sendikayız. Vatansız her şeyin anlamsız olacağını biliyoruz. Vatan için şehadet şerbetini için kahramanlarımızı rahmetle anıyorum.' dedi. 
Tüm Kamu Çalışanları Kadrolu Olmalı 
Konuşmasında kamu ve sağlık çalışanlarının sorunlarına da değinen Genel Başkanımız Önder Kahveci “ Yıpranma payı, emeklilikte maaş artışı gibi düzenlemeler tüm çalışanları kapsamalıdır. Kriterler objektif bir şekilde belirlenmelidir. Taşerona kadro diyerek yeni bir sözleşmeli modeli kamuya dayatılıyor. Halbuki kamuda  görev yapan tüm çalışanlara kadro verilmeli ve bir daha kamuda kadrolu istihdam dışında başka bir model benimsenmemelidir' dedi.
Yoğun Bir Mücadele Veriyoruz
Genel Başkanımız konuşmasını yetki döneminin arifesinde olduklarını belirterek tüm teşkilatımızın yoğun bir mücadele gösterdiğini kaydederek işyeri temsilcilerimize çalışmalarında başarılar dileyerek tamamladı. 

 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal sendikal çalışmalar kapsamında Gaziantep’i ziyaret etti. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal sendikal çalışmalar kapsamında Gaziantep’i ziyaret etti.