Haberler

Genel Başkanımız İşyeri Temsilcilerimize Seslendi: İnanırsak Başarırız ve Ben Size Güveniyorum.

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 30,591 defa okundu
Genel Başkanımız İşyeri Temsilcilerimize Seslendi: İnanırsak Başarırız ve Ben Size Güveniyorum.
Toplantının ikinci bölümü Genel Başkan Yardımcımız Abdurrahman Uysal tarafından gerçekleştirilen Teşkilatlandırma çalışmaları başlıklı bir sunumla başladı.

Sunumun tamamlanmasının ardından  eğitimci Canten Kaya tarafından “ Etkili İnsan' başlıklı bir sunum eğitim çalışması gerçekleştirildi. Bu çalışmanın ardından Genel Başkanımız toplantımızın kapanış konuşmasını gerçekleştirdi. 
Genel Başkanımız kapanış konuşmasında temsilcilerimize seslenerek " Şeyh Edebali’nin bir sözü var diyor ki “ Oğul haklıysan mücadeleden korkma , Bilesin ki atın iyisine doru, Yiğidin iyisine deli derler. Biz doğrunun ve hakikatin deli yiğitleriyiz. Baskı, tehdit bunların bizim için bir anlamı yok. Biz boş bir mücadele vermiyoruz. Vatan, millet ve devlet için bir mücadele ortaya koyuyoruz. Daima doğrunun ve hakikatin yanında olduk. Olmaya da devam edeceğiz. Hepinizin yürekli bir mücadele verdiğini biliyorum.  Gün artık daha fazla sorumluluğumuz olduğu ve planlı bir şekilde çalışarak sendikamızı yeni zirvelere taşımanın günüdür. Bunun için yoğun bir mücadeleyi hep beraber gerçekleştirmeliyiz. Sendikamız için daha çok çalışmalıyız. Zalimler eliyle alınan yetkimizi tekrar mutlaka söke söke alacağız.  Geçtiğimiz haftaki toplantıdan sonra Muş’tan işyeri temsilcimiz aradı.  17 yeni üye yapmış. Tüm zorluklara ve sıkıntılara rağmen bunu gerçekleştirmiş. İnanırsak başarırız ve ben size güveniyorum. Sendikal mücadelede yolunuz açık olsun. İşyerlerinizde sendikamızla çalışanları buluşturmaya ve yeni üyelerle bayrağımızı zirveye taşımakta hepinize kolaylıklar diliyorum. Allaha emanet olun' dedi. 
Genel başkanımızın konuşmasının ardından Mersin Şube Başkan Yardımcısı Ali Tan’ın Kur'an tilaveti ve şehitlerimiz için yaptığı dua ile birlikte toplantımız sona erdi.

 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Toplantının ikinci bölümü Genel Başkan Yardımcımız Abdurrahman Uysal tarafından gerçekleştirilen Teşkilatlandırma çalışmaları başlıklı bir sunumla başladı. Toplantının ikinci bölümü Genel Başkan Yardımcımız Abdurrahman Uysal tarafından gerçekleştirilen Teşkilatlandırma çalışmaları başlıklı bir sunumla başladı. Toplantının ikinci bölümü Genel Başkan Yardımcımız Abdurrahman Uysal tarafından gerçekleştirilen Teşkilatlandırma çalışmaları başlıklı bir sunumla başladı. Toplantının ikinci bölümü Genel Başkan Yardımcımız Abdurrahman Uysal tarafından gerçekleştirilen Teşkilatlandırma çalışmaları başlıklı bir sunumla başladı. Toplantının ikinci bölümü Genel Başkan Yardımcımız Abdurrahman Uysal tarafından gerçekleştirilen Teşkilatlandırma çalışmaları başlıklı bir sunumla başladı.