Haberler

Gengiz Gökçek Kadın, Doğum ve Çocuk Hastanesini Ziyaret Edildi

/ Gaziantep Yazdır
Bu haber 20,831 defa okundu
Gengiz Gökçek Kadın, Doğum ve Çocuk Hastanesini Ziyaret Edildi
​Gaziantep Şubesi olarak; Şube Başkanı Kemal KAZAK, Başkan Yardımcıları İnce Cumali DEMİR, Ramazan ABBASOĞLU, Mehmet AKMAZ ve İş Yeri Temsilcisi İshak DOĞAN ’dan oluşan heyetle, Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesini ziyaret ettik.

Ziyarette sağlık alanındaki gündemdeki konular ve sağlık çalışanlarının yaşadığı sorunlar üzerine görüş alış verişinde bulunuldu.

Sağlık çalışanları ziyaret için, heyetimize teşekkür ederek, çalışmalarımızda başarılar dilediler.

 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

​Gaziantep Şubesi olarak; Şube Başkanı Kemal KAZAK, Başkan Yardımcıları İnce Cumali DEMİR, Ramazan ABBASOĞLU, Mehmet AKMAZ ve İş Yeri Temsilcisi İshak DOĞAN ’dan oluşan heyetle, Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesini ziyaret ettik. ​Gaziantep Şubesi olarak; Şube Başkanı Kemal KAZAK, Başkan Yardımcıları İnce Cumali DEMİR, Ramazan ABBASOĞLU, Mehmet AKMAZ ve İş Yeri Temsilcisi İshak DOĞAN ’dan oluşan heyetle, Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesini ziyaret ettik. ​Gaziantep Şubesi olarak; Şube Başkanı Kemal KAZAK, Başkan Yardımcıları İnce Cumali DEMİR, Ramazan ABBASOĞLU, Mehmet AKMAZ ve İş Yeri Temsilcisi İshak DOĞAN ’dan oluşan heyetle, Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesini ziyaret ettik.