Haberler

Güvenlik Güçlerimize Hediyeler Ulaştırıldı.

/ Genel Haberler Yazdır
Bu haber 25,791 defa okundu
Güvenlik Güçlerimize Hediyeler Ulaştırıldı.
Niğde şubemiz tarafından gerçekleştirilen organizasyonda Nusaybin’e gidilerek teröre karşı kahramanca mücadele eden asker ve polislerimize hediyeler verildi.


    Şube Başkanımız Adnan Özer ve şube yönetim kurulu üyelerimiz Nusaybin’de asken ve polislerimizle görüşerek hediyeleri takdim ettiler. Genel Başkanımızın mektubunu ilettiler. 

    Genel Başkanımız mektubunda “Biz Türk Sağlık-Sen'liler olarak sendikal hareketimizin temeline vatan ve millet sevdasını koyduk. “Türkiye Sevdamız Ekmek İçin Kavgamız' diyerek yola çıktı. Vatan olmadıktan sonra herşeyin boş olduğuna inanandık. Bu değerlerin sevdalılarıyız. Sizler ise Türk Milletinin kahraman evlatları olarak bu değerlerimiz koruyucusu ve savunucusunuz. Sizin yaptıklarınızı anlatmaya ne gücümüz ne de kelimeler yeter. Sizin destanınızı yazmaya da ne kalem ne söz yeter. çam sakızı, çoban armağanı hediyelerle Türk Milletinin, Türk Devletinin ve Türk Vatanının sevdalılarının her zaman yüreklerinde ve dualarında olduğunuzu bilmenizi istedik. Rabbim verdiğiniz şanlı mücadelede sizi mansur ve muzaffer kılsın.  Allah Yar ve Yardımcınız Olsun.' dedi. 

    Ziyarette ayrıca Niğdeli gençlerin güvenlik kuvvetlerimize hitaben yazdığı mektuplar ve resimlerde takdim edildi. 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Niğde şubemiz tarafından gerçekleştirilen organizasyonda Nusaybin’e gidilerek teröre karşı kahramanca mücadele eden asker ve polislerimize hediyeler verildi. Niğde şubemiz tarafından gerçekleştirilen organizasyonda Nusaybin’e gidilerek teröre karşı kahramanca mücadele eden asker ve polislerimize hediyeler verildi. Niğde şubemiz tarafından gerçekleştirilen organizasyonda Nusaybin’e gidilerek teröre karşı kahramanca mücadele eden asker ve polislerimize hediyeler verildi. Niğde şubemiz tarafından gerçekleştirilen organizasyonda Nusaybin’e gidilerek teröre karşı kahramanca mücadele eden asker ve polislerimize hediyeler verildi. Niğde şubemiz tarafından gerçekleştirilen organizasyonda Nusaybin’e gidilerek teröre karşı kahramanca mücadele eden asker ve polislerimize hediyeler verildi. Niğde şubemiz tarafından gerçekleştirilen organizasyonda Nusaybin’e gidilerek teröre karşı kahramanca mücadele eden asker ve polislerimize hediyeler verildi. Niğde şubemiz tarafından gerçekleştirilen organizasyonda Nusaybin’e gidilerek teröre karşı kahramanca mücadele eden asker ve polislerimize hediyeler verildi. Niğde şubemiz tarafından gerçekleştirilen organizasyonda Nusaybin’e gidilerek teröre karşı kahramanca mücadele eden asker ve polislerimize hediyeler verildi. Niğde şubemiz tarafından gerçekleştirilen organizasyonda Nusaybin’e gidilerek teröre karşı kahramanca mücadele eden asker ve polislerimize hediyeler verildi. Niğde şubemiz tarafından gerçekleştirilen organizasyonda Nusaybin’e gidilerek teröre karşı kahramanca mücadele eden asker ve polislerimize hediyeler verildi. Niğde şubemiz tarafından gerçekleştirilen organizasyonda Nusaybin’e gidilerek teröre karşı kahramanca mücadele eden asker ve polislerimize hediyeler verildi. Niğde şubemiz tarafından gerçekleştirilen organizasyonda Nusaybin’e gidilerek teröre karşı kahramanca mücadele eden asker ve polislerimize hediyeler verildi. Niğde şubemiz tarafından gerçekleştirilen organizasyonda Nusaybin’e gidilerek teröre karşı kahramanca mücadele eden asker ve polislerimize hediyeler verildi. Niğde şubemiz tarafından gerçekleştirilen organizasyonda Nusaybin’e gidilerek teröre karşı kahramanca mücadele eden asker ve polislerimize hediyeler verildi. Niğde şubemiz tarafından gerçekleştirilen organizasyonda Nusaybin’e gidilerek teröre karşı kahramanca mücadele eden asker ve polislerimize hediyeler verildi. Niğde şubemiz tarafından gerçekleştirilen organizasyonda Nusaybin’e gidilerek teröre karşı kahramanca mücadele eden asker ve polislerimize hediyeler verildi.