Haberler

Hak ve Mücadele için Her zaman Alanlardayız

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 44,374 defa okundu
Hak ve Mücadele için Her zaman Alanlardayız
Türk Sağlık-Sen çalışanların hakları için mücadelesini kararlılıkla sürdürmeye devam ediyor.

22 Mayıs 2015 tarihinde Aile hekimliklerinde cumartesi nöbetlerini protesto için İstanbul’da coşkulu bir miting gerçekleştirdik. Tüm Türkiye’de de eylemler ve basın açıklamaları ile aile hekimliği çalışanlarının taleplerini bir kez daha kamuoyuna anlattık.  

Cumartesi nöbetlerinin hukuksuzluğunu ve yanlışlığını dile getirerek bu nöbetleri asla tutmayacağımız bir kez daha ilan ettik

Mücadele bizim karakterimizdir.  Zulüm için her ne kadar ısrar ve inat ederlerse etsinler haksızlığın ve zulmün karşısında olmaya devam edeceğiz mağduriyetler giderilene kadarda mücadeleyi sürdüreceğiz. Türk Sağlık Sen olarak her zaman çalışanların yanında olacağız. 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Türk Sağlık-Sen çalışanların hakları için mücadelesini kararlılıkla sürdürmeye devam ediyor. Türk Sağlık-Sen çalışanların hakları için mücadelesini kararlılıkla sürdürmeye devam ediyor. Türk Sağlık-Sen çalışanların hakları için mücadelesini kararlılıkla sürdürmeye devam ediyor. Türk Sağlık-Sen çalışanların hakları için mücadelesini kararlılıkla sürdürmeye devam ediyor. Türk Sağlık-Sen çalışanların hakları için mücadelesini kararlılıkla sürdürmeye devam ediyor. Türk Sağlık-Sen çalışanların hakları için mücadelesini kararlılıkla sürdürmeye devam ediyor. Türk Sağlık-Sen çalışanların hakları için mücadelesini kararlılıkla sürdürmeye devam ediyor. Türk Sağlık-Sen çalışanların hakları için mücadelesini kararlılıkla sürdürmeye devam ediyor. Türk Sağlık-Sen çalışanların hakları için mücadelesini kararlılıkla sürdürmeye devam ediyor. Türk Sağlık-Sen çalışanların hakları için mücadelesini kararlılıkla sürdürmeye devam ediyor. Türk Sağlık-Sen çalışanların hakları için mücadelesini kararlılıkla sürdürmeye devam ediyor. Türk Sağlık-Sen çalışanların hakları için mücadelesini kararlılıkla sürdürmeye devam ediyor.