Haberler

Hassa Devlet Hastanesi Ziyaretimiz

/ Hatay Yazdır
Bu haber 41,129 defa okundu
Hassa Devlet Hastanesi Ziyaretimiz
Türk Sağlık-Sen Hatay Şubesi, bu haftaki durağı Hassa Devlet Hastanesiydi.

Her Hafta Bir İlçe Ziyareti sloganı ile yola çıkan Şube Başkanımız Sayın Hayrettin ŞAHİN'in bu haftaki durağı Hassa İlçemiz oldu.

Sayın Başkana ziyareti sırasında Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Hamit OKŞAŞ ve Sayın Ahmet DEMİREL eşlik ettiler. Kurum temsilcileri ve üyelerimiz ile bir araya gelen Sayın ŞAHİN, üye sorunları, istekleri ve çalışma koşulları ile yakinen ilgilendi. Üyelerimiz ile bol bol sohbet fırsatı yakalayan Başkan ve Yönetim Kurulu, Türk Sağlık-Sen Ailesine yeni üyelerin katılmalarına vesile oldular. ŞAHİN'in ziyaretinden üyelerimizin ziyadesi ile memnun kaldığı gözlemlendi.
 
Yeni yılın başlaması münasebeti ile sendikamıza ait takvimleri de kuruma teslim eden Sayın Başkan, bu vesile ile de üyelerimizin yeni yılını tebrik etti.
 
Sayın ŞAHİN;
 
"Gözde ilimizin güzide Hastanesi olan Hassa Devlet Hastanesi ve çalışanları ile bir araya gelmek benim için çok onur verici. Şube Başkanlığı yaptığım 11 senelik süre zarfında kendileri ile her fırsatta bir araya gelmeye çalıştım.
 
Yüce ALLAH'ın izni ile Hatay Şubemize bağlı her noktayı karış karış gezmeye ve hizmetlerime ara vermeden devam edeceğim. Sağlık çalışanlarının sorunları hepimizin sorunları. bunlara çözüm için elimden geleni yapıyor ve yapmaya da devam edeceğim. Sizlere hizmet için burdayım. Malum Sarı Sendika gibi hükümetin peşinden değil, doğrunun peşinden; hükümetin yanında değil, memurun yanında yer alıyoruz. Tüm üyelerimizin her daim hizmetinde olacağım." diyerek ilçemizden ayrıldılar.