Haberler

Hatay’da Teşkilatımızla Bir Araya Geldik.

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 55,735 defa okundu
Hatay’da Teşkilatımızla Bir Araya Geldik.
Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcımız Abdurrahman Uysal sendikal çalışmalar kapsamında Hatay'ı ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Hatay’da ilk olarak Akdeniz TV’de Canlı Yayına katıldılar.

Yayının ardından Hatay Şube Başkanımız Hayrettin Şahin ve şube yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Sayın Sebahattin YILMAZ, Hatay Kamu Hastaneleri Kurumu Genel Sekreteri Uz.Dr. Sayın Ömer AKIN ve Hatay Halk Sağlığı Müdürü Dr. Sayın Ümit Mutlu TİRYAKİ ile de görüşerek  çalışanların sorunlarını ve taleplerini aktardılar.

Hatay’da 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle İskenderun Anıt Alanına Hatay Şube Yönetim Kurulu ve Temsilcilerimiz ile Genel Çelenk bıraktı.

Genel Başkanımız daha sonra Hatay şubemiz tarafından gerçekleştirilen  temsilciler toplantısında bir konuşma gerçekleştirdi.

Yaptığı konuşmada çalışanlar için yoğun bir mücadele verdiklerini dile getiren Genel Başkanımız Önder Kahveci “ On binlerce dilekçeyi TBMM’ye teslim ettik. Çalışanların talepleri ile ilgili düzenleme yapılmasını Grup Başkanvekilleri ile görüşerek istedik. 13 Martta alanlara çıktık. Çalışanların taleplerini Türkiye kamuoyuna duyurduk. Bizim çalışmamızı karalayanlar 14Martta müjdeler geliyor diye açıklamalar yaptılar, hediyeler vereceklerini söylediler. Fakat tüm sağlık çalışanları gördü ki ortada bir müjde filan yokmuş.  Söylediklerinin hepsi yalanmış. Zaten sağlık çalışanları hediye değil haklarını istiyorlar. Haklarını da söke söke alacaklardır.' dedi.

Hatay’da görev yapan teşkilat mensuplarımıza çalışmalarında başarılar dileyen Genel Başkanımız Önder Kahveci sözlerini şöyle tamamladı: Öncelikle burada olan tüm temsilci arkadaşlarımızı tebrik etmek isterim. Çalışma koşullarının zorluğu ve yönetici baskılarına aldırmaksızın bu bayrağı her daim üst seviyelere çıkartıyorsunuz. Hatay'a her gelişimde üye sayısının bir öncekine göre sürekli arttığı bilgisini alıyorum. Bu işi yapmak her yiğidin harcı değil arkadaşlar. Ama görüyorum ki Hatay'ın yiğitleri buradalar. ALLAH Yar ve Yardımcınız olsun


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcımız Abdurrahman Uysal sendikal çalışmalar kapsamında Hatay'ı ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Hatay’da ilk olarak Akdeniz TV’de Canlı Yayına katıldılar.  Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcımız Abdurrahman Uysal sendikal çalışmalar kapsamında Hatay'ı ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Hatay’da ilk olarak Akdeniz TV’de Canlı Yayına katıldılar.  Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcımız Abdurrahman Uysal sendikal çalışmalar kapsamında Hatay'ı ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Hatay’da ilk olarak Akdeniz TV’de Canlı Yayına katıldılar.  Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcımız Abdurrahman Uysal sendikal çalışmalar kapsamında Hatay'ı ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Hatay’da ilk olarak Akdeniz TV’de Canlı Yayına katıldılar.  Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcımız Abdurrahman Uysal sendikal çalışmalar kapsamında Hatay'ı ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Hatay’da ilk olarak Akdeniz TV’de Canlı Yayına katıldılar.  Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcımız Abdurrahman Uysal sendikal çalışmalar kapsamında Hatay'ı ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Hatay’da ilk olarak Akdeniz TV’de Canlı Yayına katıldılar.  Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcımız Abdurrahman Uysal sendikal çalışmalar kapsamında Hatay'ı ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Hatay’da ilk olarak Akdeniz TV’de Canlı Yayına katıldılar.