Haberler

İkinci Fazın Takipçisiyiz, Sözler Suya Yazılmasın

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 15,901 defa okundu
İkinci Fazın Takipçisiyiz, Sözler Suya Yazılmasın
Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Bursa şubemizde gerçekleştirdiği istişare toplantısına katıldılar.

Bursa Şube Başkanımız Mustafa Köse'nin açılış konuşmasını yaptığı toplantıda Genel Başkanımız Önder Kahveci konuşmasında Türkiye gündemi,kamu ve sağlık çalışanlarının sorunları ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Türkiye'nin yoğun bir terör saldırısına maruz kaldığını belirterek zor sürecin milli birlik ve beraberlikle ancak atlatılabileceğini, teröre karşı topyekun mücadele edilmesi gerektiğini kaydetti. sağlıkta ikinci faz dönemi ile ilgili çağrısına Sağlık Bakanının yanıt verdiğini kaydeden Kahveci 'Sağlık Bakanımız sağlıkta birinci fazzın sağlıkta dönüşüm programı olduğunu ikinci faza geçeceklerini ilan etmişti. Bunun üzerine bende " Birinci faz sağlık çalışanları için felaket oldu. İş yükü arttı. Şiddet tırmandı. Ücretler azaldı. Döner sermayeleri yok oldu. İkinci faz sağlık çalışanlarının sorunlarını çözmeli" demiştim. Sayın Bakan geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada ikinci fazda sağlık çalışanlarının sorunlarını çözeceklerini bunun için uğraşacaklarını kaydetti. Bu sözün takipçisiyiz. Yıpranma payında kaç yıldır söz ve müjde veriyorlar. Ortada bir şey yok. Umarız böyle olmaz verilen sözler suya yazılmaz.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Bursa şubemizde gerçekleştirdiği istişare toplantısına katıldılar. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Bursa şubemizde gerçekleştirdiği istişare toplantısına katıldılar. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Bursa şubemizde gerçekleştirdiği istişare toplantısına katıldılar. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Bursa şubemizde gerçekleştirdiği istişare toplantısına katıldılar.