Haberler

Isparta’da İşyeri Temsilcilerimizle Bir Araya Geldik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 9,914 defa okundu
Isparta’da İşyeri Temsilcilerimizle Bir Araya Geldik
Genel Başkan Yardımcılarımız Abdurrahman Uysal ve Yusuf Alan sendikal çalışmalar kapsamında Isparta’yı ziyaret ettiler.

Yapılan ziyarette Şube Başkanımız Hayati Yıldız ve şube yöneticileri ile birlikte kurumlar ziyaret edilerek çalışanlar ve idarecileriyle bir araya gelindi. Ziyaretler kapsamında Isparta İl Sağlık Müdürü Dr Mehmet Karakaya'yı ve Şehir Hastanesi Yöneticisi Opr. Dr Kadir Gökhan Saçkan ile görüşüldü.

Süleyman DEMİREL Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesini de ziyaret edilerek Başhekim Prof. Dr Mehmet Yıldırım'la görüşüldü.

Ziyaretlerin tamamlanmasından sonra Isparta şubemizin gerçekleştirdiği işyeri temsilci toplantısına katılarak temsilcilerimizle bir araya gelindi. Şube Başkanımız Hayati Yıldız’ın açılışını yaptığı toplantıda Genel Başkan Yardımcılarımız Abdurrahman Uysal ve Yusuf Alan birer konuşma yaparak toplu sözleşme süreci ve sağlık alanında yaşanan gelişmelerle ilgili değerlendirmelerde bulundular. 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkan Yardımcılarımız Abdurrahman Uysal ve Yusuf Alan sendikal çalışmalar kapsamında Isparta’yı ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Abdurrahman Uysal ve Yusuf Alan sendikal çalışmalar kapsamında Isparta’yı ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Abdurrahman Uysal ve Yusuf Alan sendikal çalışmalar kapsamında Isparta’yı ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Abdurrahman Uysal ve Yusuf Alan sendikal çalışmalar kapsamında Isparta’yı ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcılarımız Abdurrahman Uysal ve Yusuf Alan sendikal çalışmalar kapsamında Isparta’yı ziyaret ettiler.