Haberler

İzmir’de Hain Terör Saldırısı: 2 Şehit

/ Genel Haberler Yazdır
Bu haber 13,049 defa okundu
İzmir’de Hain Terör Saldırısı: 2 Şehit
İzmir Adliye Binasında yaşanan alçak terör saldırısı ile ilgili Genel Başkanımız Önder Kahveci tarafından bir mesaj yayınlandı:

Bugün akşam saatlerinde hain terör örgütünün İzmir adliyesini kana bulamak için düzenlediği saldırıda teröristleri engelleyen 1 polis memurumuz şehadet şerbetini içmiş ve bir adliye çalışanımız şehit olmuştur. aralarında polislerinde olduğu 7 kişi ise yaralanmıştır. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.
 
Görülüyor ki ülkemizde huzuru yok ederek, birliğimize kast eden hainler, onların ağbabaları kirli ve alçak tezgahlarına devam etmektedirler.  Türk milletinin bunlara vereceği en iyi cevap birlik ve beraberlik içerisinde olarak haini sevindirmemek, emniyet güçlerimize  her zaman destek olmaktır.  Nifaka geçit vermemektir
Devletimizin de yapacağı teröre karşı topyekün ve acımasızca mücadele etmek, Birlik ve beraberliğimizi hangi platformda olursa olsun hedef alanlara, kin ve nefret tohumu ekmeye çalışanlara haddini bildirmektir.
 
Hiç kuşkusuz ki bu  süreç zorlu bir süreçtir. Terörle mücadelede görev alan tüm vatan sevdalısı kahramanlarımıza kolaylıklar diliyorum. Rabbim Askerimize, Polisimize ve Milletimize güç kuvvet versin. Şehitlerimize bir kez daha rahmet ve yaralılarımıza acil şifalar diliyor, Milletimizin başı sağolsun diyorum.