Haberler

İzmir’de İşyeri Temsilcilerimizle Bir Araya Geldik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 51,951 defa okundu
İzmir’de İşyeri Temsilcilerimizle Bir Araya Geldik
İzmir şubelerimizi tarafından gerçekleştirilen temsilci toplantısına Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Abdurrahman Uysal katılarak İzmir’de görev yapan temsilcilerimizle bir araya geldiler. Toplantıda ayrıca Aydın Şube Başkanımız Ahmet Bozkurt ve Aydın Şube yöneticileri de yer aldı.

İzmir 1 Nolu Şube Başkanımız Ahmet Doğruyol’un açılış konuşması ile başlayan toplantıda İzmir 2 Nolu Şube Başkanı Şenol Atıcı ve İzmir Üniversite Şube Başkanımız Yasemin Zengin birer selamlama konuşması yaptılar.

Şube Başkanlarımızın konuşmasının ardından Genel Başkan Yardımcımız Abdurrahman Uysal  sendikamızın üye sayısı ve teşkilat çalışmaları ile ilgili slayt eşliğinde bir sunum gerçekleştirdi.

Sunumun tamamlanmasının ardından  Genel Başkanımız Önder Kahveci kürsüye gelerek bir konuşma yaptı. Genel Başkanımız yaptığı konuşmada iş güvencelerinin kırmızı çizgileri olduğuna dikkat çekerek bunun yok edilmesine asla müsaade etmeyeceklerini kaydetti. Tüm memurları iş güvencelerine sahip çıkmaya çağıran Genel Başkanımız Önder Kahveci 4 Nisan’da Ankara’da Türkiye Kamu Sen’in gerçekleştirileceği mitinge davet etti.

Genel Başkanımız sendikal çalışmaları yoğun bir biçimde sürdürdüklerini kaydederek tüm sağlık çalışanlarının en önemli beklentilerinden olan döner sermayelerin emekliliğe yansıtılması ve yıpranma payı verilmesi ile ilgili dilekçe kampanyası başlattıklarını belirtti.  Genel Başkanımız sözlerini İzmir’de görev yapan teşkilat üyelerimizi, tüm temsilcilerimize başarılar dileyerek tamamladı.

Genel Başkanımızın konuşmalarının ardından  Canten KAYA'nın 'ETKİLİ İNSAN OLMANIN İNCELİKLERİ' konulu eğitimi ile İzmir İşyeri temsilcileri toplantısı sona erdi.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

İzmir şubelerimizi tarafından gerçekleştirilen temsilci toplantısına Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Abdurrahman Uysal katılarak İzmir’de görev yapan temsilcilerimizle bir araya geldiler. Toplantıda ayrıca Aydın Şube Başkanımız Ahmet Bozkurt ve Aydın Şube yöneticileri de yer aldı. İzmir şubelerimizi tarafından gerçekleştirilen temsilci toplantısına Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Abdurrahman Uysal katılarak İzmir’de görev yapan temsilcilerimizle bir araya geldiler. Toplantıda ayrıca Aydın Şube Başkanımız Ahmet Bozkurt ve Aydın Şube yöneticileri de yer aldı. İzmir şubelerimizi tarafından gerçekleştirilen temsilci toplantısına Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Abdurrahman Uysal katılarak İzmir’de görev yapan temsilcilerimizle bir araya geldiler. Toplantıda ayrıca Aydın Şube Başkanımız Ahmet Bozkurt ve Aydın Şube yöneticileri de yer aldı. İzmir şubelerimizi tarafından gerçekleştirilen temsilci toplantısına Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Abdurrahman Uysal katılarak İzmir’de görev yapan temsilcilerimizle bir araya geldiler. Toplantıda ayrıca Aydın Şube Başkanımız Ahmet Bozkurt ve Aydın Şube yöneticileri de yer aldı. İzmir şubelerimizi tarafından gerçekleştirilen temsilci toplantısına Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Abdurrahman Uysal katılarak İzmir’de görev yapan temsilcilerimizle bir araya geldiler. Toplantıda ayrıca Aydın Şube Başkanımız Ahmet Bozkurt ve Aydın Şube yöneticileri de yer aldı. İzmir şubelerimizi tarafından gerçekleştirilen temsilci toplantısına Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Abdurrahman Uysal katılarak İzmir’de görev yapan temsilcilerimizle bir araya geldiler. Toplantıda ayrıca Aydın Şube Başkanımız Ahmet Bozkurt ve Aydın Şube yöneticileri de yer aldı. İzmir şubelerimizi tarafından gerçekleştirilen temsilci toplantısına Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Abdurrahman Uysal katılarak İzmir’de görev yapan temsilcilerimizle bir araya geldiler. Toplantıda ayrıca Aydın Şube Başkanımız Ahmet Bozkurt ve Aydın Şube yöneticileri de yer aldı. İzmir şubelerimizi tarafından gerçekleştirilen temsilci toplantısına Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Abdurrahman Uysal katılarak İzmir’de görev yapan temsilcilerimizle bir araya geldiler. Toplantıda ayrıca Aydın Şube Başkanımız Ahmet Bozkurt ve Aydın Şube yöneticileri de yer aldı. İzmir şubelerimizi tarafından gerçekleştirilen temsilci toplantısına Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Abdurrahman Uysal katılarak İzmir’de görev yapan temsilcilerimizle bir araya geldiler. Toplantıda ayrıca Aydın Şube Başkanımız Ahmet Bozkurt ve Aydın Şube yöneticileri de yer aldı.