Haberler

Kars’ta Teşkilatımız ve Çalışanlarla Bir araya Geldik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 23,988 defa okundu
Kars’ta Teşkilatımız ve Çalışanlarla Bir araya Geldik
Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal ile birlikte sendikal çalışmalar kapsamında Kars’ı ziyaret etti.

 Kars Şube Başkanımız Erhan Sarıkaya ve şube yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte Kars’ta Halk Sağlığı İl Müdürü Dr. Mehmet Kan'ı İl Sağlık Müdürü Dr. Zafer Yılmaz ziyaret edildi. KETEM ve Kars Devlet Hastanesinde sağlık çalışanları ile görüşüldü. Çalışanların sorunları dinledi. 
Kars’ta bir hafta önce görev sırasında trafik kazası sonucu hayatını kaybeden 112 personeli ATT Emre Mert ve Selçuk Uray'ın Susuz ilçesinde görevli mesai arkadaşları ile bir araya gelinerek başsağlığı dilendi. 
Kars Şubemiz tarafından gerçekleştirilen Emekliye ayrılan üyelerimize plaket verilmesi ile ilgili toplantıda bir açıklama yapan Genel Başkanımız Önder Kahveci öncelikle emekli ayrılan üyelerimize sendikamızın kurulduğu günden bugüne üyelikleri ve yürekli duruşları ile güç katan üyelerimize emeklilik hayatlarında sağlık ve mutluluk dileriz. Emeklilik hayatlarında rahat bir yaşam temenni ederiz ama ne yazık ki sağlık çalışanları için emeklilik çilenin adıdır. Döner Sermayelerin emekliliğe yansıtılmaması nedeniyle sağlık çalışanları emekli olduklarında çok ciddi gelir kaybı yaşamaktadırlar. Bunun bir an önce sonlandırılması gerekir. Önümüzdeki günlerde TBMM’ye gelecek torba yasada mutlaka bu konuda düzenleme yapılmalıdır. Sağlık çalışanlarının sabrı kalmamıştır' dedi. 
Genel Başkanımızın konuşmasının ardından emekli olan üyelerimize plaket ve hediyeleri Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Türk Kültür Sanat-Sen Genel Başkanı Hasan Hüseyin Yılmaz takdim etti. 

 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal ile birlikte sendikal çalışmalar kapsamında Kars’ı ziyaret etti. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal ile birlikte sendikal çalışmalar kapsamında Kars’ı ziyaret etti. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal ile birlikte sendikal çalışmalar kapsamında Kars’ı ziyaret etti. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal ile birlikte sendikal çalışmalar kapsamında Kars’ı ziyaret etti. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal ile birlikte sendikal çalışmalar kapsamında Kars’ı ziyaret etti. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal ile birlikte sendikal çalışmalar kapsamında Kars’ı ziyaret etti. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal ile birlikte sendikal çalışmalar kapsamında Kars’ı ziyaret etti. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal ile birlikte sendikal çalışmalar kapsamında Kars’ı ziyaret etti. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal ile birlikte sendikal çalışmalar kapsamında Kars’ı ziyaret etti. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal ile birlikte sendikal çalışmalar kapsamında Kars’ı ziyaret etti.