Haberler

Kilis’te Sağlık Çalışanları İle Bir Araya Geldik

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 29,233 defa okundu
Kilis’te  Sağlık Çalışanları İle Bir Araya Geldik
Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal sendikal çalışmalar kapsamında Kilis’i ziyaret ettiler.

Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal sendikal çalışmalar kapsamında Kilis’i ziyaret ettiler. 

Gaziantep Şube Başkanımız Kemal Kazak’ın da yer aldığı ziyarette Kilis İl temsilcimiz Önder Gül, Türkiye Kamu-Sen’e bağlı şubelerimizin yöneticileri  ile birlikte Kilis Valisi  Sn. Süleyman TAPSIZ,  Öncüpınar Sınır Mülki İdare Amiri  Vali yardımcısı Mustafa Ünver BÖKE Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Uzm. Dr. Serdar SARIFAKI Halk Sağlığı Müd. Yrd. Ayşe TAPSIZ ve  Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Kemal AYHAN ziyaret edildi.
Genel Başkanı'mız Önder Kahveci Kilis İlimizde Görevli Kamu ve Sağlık Çalışanlarının sorunlarını ve Sendikamızın çözüm önerilerine ilişkin bilgileri Valimizle paylaştı. 
Kamplardaki Sağlık Çalışanlarının Talepleri Karşılanmalı
Ayrıca 108 Bin nüfusu olan ve 110 Bin sığınmacının yaşadığı Kilis’te Öncü Pınar Mülteci kampı ziyaret edilerek kampta görevli Sağlık çalışanları ile görüşüldü. 
Kilis’te Elbeyli  Konaklama Merkezi ile birlikte Suriyeli sığınmacıların ikamet ettiği ikinci kamp olan ve 15 Bin Suriyeli'nin kaldığı 2 Binin üzerinde konteynerin bulunduğu 50 Yataklı sahra hastanesi, 2 cami 3 market banka şubesi ptt şubesi ve 6 sosyal tesisle sığınmacılara hizmet veriyor. Kampta kilim elişi kuaför bilgisayar ve Türkçe dil kursu sağlanıyor. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Öncüpınar Mülteci kampına yaptıkları ziyarette sahra hastanesi çalışanları ile bir araya geldiler. 
Genel Başkanımız Önder Kahveci burada sağlık çalışanlarının fedakârca hizmet ürettiğini belirterek “ Devletimizin burada tüm imkanları ile çok önemli bir hizmeti yürütüyor. Kamu çalışanları da fedakârca görev yapıyor. Sağlık çalışanları riskli bölgede nüfusun iki katına hizmet veriyorlar. Bu özverili çalışanlarına maaş taltifi gibi mutlaka ödüllendirme olmalıdır.  Tayinlerde kolaylık sağlanması gibi bazı taleplerde karşılanmalıdır' dedi. 

 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal sendikal çalışmalar kapsamında Kilis’i ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal sendikal çalışmalar kapsamında Kilis’i ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal sendikal çalışmalar kapsamında Kilis’i ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal sendikal çalışmalar kapsamında Kilis’i ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal sendikal çalışmalar kapsamında Kilis’i ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal sendikal çalışmalar kapsamında Kilis’i ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal sendikal çalışmalar kapsamında Kilis’i ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal sendikal çalışmalar kapsamında Kilis’i ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal sendikal çalışmalar kapsamında Kilis’i ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal sendikal çalışmalar kapsamında Kilis’i ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin ve Abdurrahman Uysal sendikal çalışmalar kapsamında Kilis’i ziyaret ettiler.