Haberler

Milletimizin Huzuru İçin Gereken Adımlar Atılmalı

/ Genel Haberler Yazdır
Bu haber 23,708 defa okundu
Milletimizin Huzuru İçin Gereken Adımlar Atılmalı
İstanbul Sultanahmet’te bugün yaşanan ve 10 kişinin hayatını kaybettiği, 15 kişinin de yaralandığı hain saldırıyı kınıyoruz

Dini, dili, milleti olmayan terör bugün yine masum insanları hedef seçmiş, ülkemizde korku ve endişeyi hakim kılma gayretlerine bir yenisini daha eklemiştir.
 
Bu saldırı ülkemizde terörün geldiği boyutu bir kez daha gözler önüne sermiştir. Özellikle 7 Haziran seçimleri sonrasında başlayan ve her geçen gün tırmanarak devam eden terör saldırıları Türkiye’nin her kentinde yaşamlarını sürdüren vatandaşlarımızı tehdit eder boyuta gelmiştir.
 
Yaşanan bu saldırının failleri ve arkasındaki karanlık güçler bir an önce aydınlatılmalı, yetkililer terörle mücadeleye taviz vermeden devam etmeli ve Türk milletinin bir an önce huzura kavuşması için ivedilikle gerekli adımları atmalıdırlar.
 
Bu çerçevede, İstanbul Sultanahmet'teki bu hain ve alçak saldırıyı kınıyor, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza yüce Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyor,  ülkemizi ziyaret ederken bu menfur saldırı neticesinde hayatını kaybeden turistlerimizin ailelerinin acısını da yürekten paylaşıyoruz