Haberler

Nevşehir Devlet Hastanesinde İmza Kampanyası

/ Nevşehir Yazdır
Bu haber 44,698 defa okundu
Nevşehir Devlet Hastanesinde İmza Kampanyası
Bütün sağlık çalışanlarının sıkıntısı olan döner sermaye, ek ödeme ve ek ödemelerin emekliliğe yansıtılması ve yıpranma payı (fiili hizmet zammı) verilmemesi ile ilgili olarak Türk Sağlık Sen Nevşehir Şubemiz, Nevşehir Devlet Hastanesi yemekhanesi önünde imza kampanyası düzenledi.

TBMM dilekçe komisyonu başkanlığına Genel Merkezimiz tarafından teslim edilecek olan dilekçeler, sağlık çalışanları tarafından imzalandı. Döner sermaye, ek ödeme, diğer gelirlerin emekliliğe yansıtılması ve yıpranma payı verilmemesi ile ilgili olan dilekçe kampanyamız, sağlık çalışanları tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı. Her zaman sağlık çalışanlarının yanında yer alarak, sağlık çalışanlarının menfaatleri için çaba gösterip ve bu konuda çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. Türk Sağlık Sen Nevşehir Şubesi olarak imza kampanyamıza destek veren tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ederiz. 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Bütün sağlık çalışanlarının sıkıntısı olan döner sermaye, ek ödeme ve ek ödemelerin emekliliğe yansıtılması ve yıpranma payı (fiili hizmet zammı) verilmemesi ile ilgili olarak Türk Sağlık Sen Nevşehir Şubemiz, Nevşehir Devlet Hastanesi yemekhanesi önünde imza kampanyası düzenledi. Bütün sağlık çalışanlarının sıkıntısı olan döner sermaye, ek ödeme ve ek ödemelerin emekliliğe yansıtılması ve yıpranma payı (fiili hizmet zammı) verilmemesi ile ilgili olarak Türk Sağlık Sen Nevşehir Şubemiz, Nevşehir Devlet Hastanesi yemekhanesi önünde imza kampanyası düzenledi.