Haberler

Op. Dr. Coşkun Şanlı’ya Hayırlı Olsun Ziyareti Yapıldı.

/ Trabzon Yazdır
Bu haber 36,991 defa okundu
Op. Dr. Coşkun Şanlı’ya Hayırlı Olsun Ziyareti Yapıldı.
Op.Dr.Seyit Ali Gümüştaş’ın Tekirdağ Kamu Hastaneleri Birliği Başkanlığına atanması neticesi boşalan Hastane Yöneticiliğine atanan aynı hastanede çalışan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op.Dr.Coşkun ŞANLI’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Hayırlı olsun ziyaretine Şube Başkanı Mustafa Serdar, Başkan Yardımcıları Dr.Hasan ERAYDIN, Ahmet USTA, Keramettin ÜNVER, Süleyman ÇOLAK, Hastane Baştemsilcimiz Ayhan GÜMRÜKÇÜ ve eski Başkan Yrd.Mustafa SELİMOĞLU katılmışlardır.

Ziyarette hastane çalışanlarının yeni yönetimden beklentileri ifade edilmiştir. Bu çerçevede Hastanede bir süreden beri bozulan çalışma ortamı ve huzurun yeniden tesisi için beklentilerimiz ifade edilmiş, çalışma ortamının yasal mevzuat çerçevesinde sağlanması için çalışmaların yapılması talep edilmiştir.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Op.Dr.Seyit Ali Gümüştaş’ın Tekirdağ Kamu Hastaneleri Birliği Başkanlığına atanması neticesi boşalan Hastane Yöneticiliğine atanan aynı hastanede çalışan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op.Dr.Coşkun ŞANLI’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.  Op.Dr.Seyit Ali Gümüştaş’ın Tekirdağ Kamu Hastaneleri Birliği Başkanlığına atanması neticesi boşalan Hastane Yöneticiliğine atanan aynı hastanede çalışan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op.Dr.Coşkun ŞANLI’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.