Haberler

Ordu Şubesi Olarak Ankara Mitinginde Alanlardaydık

/ Ordu Yazdır
Bu haber 44,584 defa okundu
Ordu Şubesi Olarak Ankara Mitinginde Alanlardaydık
TSS Ordu Şubesi Yönetim Kurulu, Temsilcileri ve Üyeleri 4 Nisan da Ankara da mitingdeydi.

Meydanlara yüreği cesur olanlar iner . Türk Sağlık Sen in cesur yürekli Yöneticileri,Temsilcileri ve Üyeleri yine inletti Ankarayı.Toplu sözleşme masasında iki oturumda iradesi pazarlanan, 123 TL’ye mahkum edilen, enflasyon farkı unutulan, göz göre göre iki yılı çalınan on binlerce memur hep bir ağızdan EK ZAM talebini haykırdık.

Memur arkadaşlar bilsin ki yetki verdikleri MEMNUN SEN ;30 gün sürecek toplu sözleşmeyi 2 oturumda bitirip, Hükümetin verdiğinin altında bir zamma imza atıp, “Yüzde 5,2’lik zam; yüzde 8,2’lik enflasyondan büyüktür, 123 lira bir yıl boyunca memurlara yeter de artar, 2015 yılında aldığımız yüzde 3 + 3 zam tarihi başarıdır, bunlar tarihleri boyunca böyle bir zammı görmedi' dediler memurun 2 yılını kendi çıkarları için heba ettiler.Ama bilsinler ki alanlarda hak mücadelesi veren Kamu Sen üyesi cesur ve yürekli insanlar mücadelen kaçmayacak, yılmayacak, usanmayacak, baskı ve tehditlere taviz vermeyeceklerdir.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

TSS Ordu Şubesi Yönetim Kurulu, Temsilcileri ve Üyeleri 4 Nisan da Ankara da mitingdeydi. TSS Ordu Şubesi Yönetim Kurulu, Temsilcileri ve Üyeleri 4 Nisan da Ankara da mitingdeydi. TSS Ordu Şubesi Yönetim Kurulu, Temsilcileri ve Üyeleri 4 Nisan da Ankara da mitingdeydi. TSS Ordu Şubesi Yönetim Kurulu, Temsilcileri ve Üyeleri 4 Nisan da Ankara da mitingdeydi. TSS Ordu Şubesi Yönetim Kurulu, Temsilcileri ve Üyeleri 4 Nisan da Ankara da mitingdeydi. TSS Ordu Şubesi Yönetim Kurulu, Temsilcileri ve Üyeleri 4 Nisan da Ankara da mitingdeydi. TSS Ordu Şubesi Yönetim Kurulu, Temsilcileri ve Üyeleri 4 Nisan da Ankara da mitingdeydi. TSS Ordu Şubesi Yönetim Kurulu, Temsilcileri ve Üyeleri 4 Nisan da Ankara da mitingdeydi. TSS Ordu Şubesi Yönetim Kurulu, Temsilcileri ve Üyeleri 4 Nisan da Ankara da mitingdeydi. TSS Ordu Şubesi Yönetim Kurulu, Temsilcileri ve Üyeleri 4 Nisan da Ankara da mitingdeydi. TSS Ordu Şubesi Yönetim Kurulu, Temsilcileri ve Üyeleri 4 Nisan da Ankara da mitingdeydi. TSS Ordu Şubesi Yönetim Kurulu, Temsilcileri ve Üyeleri 4 Nisan da Ankara da mitingdeydi. TSS Ordu Şubesi Yönetim Kurulu, Temsilcileri ve Üyeleri 4 Nisan da Ankara da mitingdeydi. TSS Ordu Şubesi Yönetim Kurulu, Temsilcileri ve Üyeleri 4 Nisan da Ankara da mitingdeydi.