Haberler
Bizim İlkemiz, Önce Ülkemiz

Bizim İlkemiz, Önce Ülkemiz

“BİZİM İLKEMİZ , ÖNCE ÜLKEMİZ…” diyen Türk Sağlık-Sen Ordu Şubesi Yönetimi ve üyeleriyle birlikte “Bir şeylerin korkusuyla” değil “Birilerine bir şeyler ispatlamak” için değil “Makam yada koltuk sevdasıyla” asla değil …. “ VATAN SEVDASIYLA” Ordu Demokrasi Meydanında 10.08.2016 Çarşamba akşamı kurumsal olarak safımızı belli ettik ve nöbetimizi tuttuk.

Türk-Sağlık Sen Ordu Haftasonu Etkinliği Düzenledi

Türk-Sağlık Sen Ordu Haftasonu Etkinliği Düzenledi

Türk Sağlık-Sen Ordu Şubesi tarafından düzenlenen “ TÜM SAĞLIKÇILAR İLE PİKNİKTE BULUŞUYORUZ!...” sloganı ile ilimiz genelini kapsayan ve ayrım yapmaksızın tüm sağlık çalışanlarını davet ettiğimiz pikniğimiz güzel bir katılımla eğlenceli yarışmalar renkli görüntüler eşliğinde yapıldı..

Sağlıkta şiddet Son Bulsun

Sağlıkta şiddet Son Bulsun

Türk Sağlık Sen Ordu Şubesi Yönetim Kurulu ve üyeleri sağlıkta şiddete hayır demek için 1 günlük iş bırakma eylemine katıldı.operatör doktor kamil furtun görevi başında hunharca katledildi.bu cinayetleri işleyen cani katillerin adaletin en ağır cezalarıyla yargılanmasını istiyoruz. Sağlık personeli cinayetlerinin son bulması umuduyla sağlık bakanlığını göreve davet ediyoruz.