Haberler

Şehitlerimize Dua Ederek Mesaiye Başladık

/ Manisa Yazdır
Bu haber 22,862 defa okundu
Şehitlerimize Dua Ederek Mesaiye Başladık
Merkezefendi Devlet Hastanesi bahçesinde, sağlık çalışanlarının da desteği ve katılımıyla Ankara'da şehit düşen asker ve polisler için Türk Sağlık-Sen öncülüğünde dua edilerek mesaiye başlandı.

Türk milletinin tehditlere boyun eğmeden vatanın birliği ve beraberliği için mücadelesini sonsuza kadar sürdüreceğini ifade başkan Rıtvan Mutlu, Haince ve alçakça düzenlenen bu saldırılar Türk milletinin üzerinde oynanan kalleş oyunlarının bir göstergesidir. Ancak milletimiz her zaman olduğu gibi bu çirkin oyunları bozacak ve hainler asla emellerine ulaşamayacaktır. Kalleş saldırıları bir kez daha lanetliyor, hayatlarını kaybeden vatnadaşlarımıza Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyor, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum dedi. Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Rıtvan Mutlu'nun konuşmasının ardından bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu. Saygı duruşu sonrası İstiklal Marşı'nı okuyan sağlık çalışanları, açtıkları Türk Bayrağı ile birlik beraberlik mesajı verildi. Hastane imam hatibi üyemiz Kadir Yılmaz tarafından yaptırılan dua sonrası şehitler için helallik alındı. 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Merkezefendi Devlet Hastanesi bahçesinde, sağlık çalışanlarının da desteği ve katılımıyla Ankara'da şehit düşen asker ve polisler için Türk Sağlık-Sen öncülüğünde dua edilerek mesaiye başlandı. Merkezefendi Devlet Hastanesi bahçesinde, sağlık çalışanlarının da desteği ve katılımıyla Ankara'da şehit düşen asker ve polisler için Türk Sağlık-Sen öncülüğünde dua edilerek mesaiye başlandı.