Haberler

Sendikamız 25 Yaşında

/ Genel Haberler Yazdır
Bu haber 14,810 defa okundu
Sendikamız 25 Yaşında
Genel Başkanımız Sayın Önder Kahveci’nin Sendikamızın 25. Kuruluş Yıl Dönümü Nedeniyle Yayınladığı Mesajdır:

Kurulduğu günden bugüne sendikal çalışmaları ile fark yaratan, Milli duruşu ile her zaman örnek olan ve her ne şart altında olursa olsun daima hakkı savunan, çalışanın yanında olan sendikamızın 25. kuruluş yıl dönümü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Türk milletine olan sevgimiz, Türkiye’ye olan sevdamızla 25 yıldır kendimize yön verdik. Türkiye Cumhuriyetinin vazgeçilmez değerlerini ve kamu görevlilerinin haklarını koruyup, daima daha iyiye ve güzele ulaştırmak adına tüm gücümüzle mücadele ettik.

Yolumuza engeller, önümüze setler çekildi. Yalan ve hilenin her türlüsü denendi. Ama Biz Hiçbir zaman yılmadık. İnandığımız yolda her engeli aşıp, setleri yıkarak 25. Yılı geride bıraktık.

Çeyrek asırı geride bırakan bu kutlu mücadelemizde çok şükür ki sendikacılık tarihine adımızı altın harflerle yazdırdık.  

Kurulduğu günden bugüne sendikamıza destek veren tüm üyelerimize ve bu mücadelede sorumluluk alan tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum.  Ebediyete intikal edenlere de Allah’tan rahmet diliyorum.

Türk Milleti yaşadıkça, Türk vatanı durdukça Türk Sağlık-Sen’de var olacaktır diyor, 25 yılımızın vatana, millete, sendikal harekete, kamu çalışanlarına ve teşkilatımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.