Haberler

Süleyman Koçarslan Başkanımızı Hakka Uğurladık

/ Genel Haberler Yazdır
Bu haber 36,512 defa okundu
Süleyman Koçarslan Başkanımızı Hakka Uğurladık
Yakalandığı amansız hastalık nedeniyle vefat eden Kırklareli Şube Başkanımız, Türkiye Kamu-Sen Kırklareli İl Temsilcisi ve Genel Merkez Disiplin Kurulu üyemiz Süleyman Koçarslan’ı Hakka uğurladık.

Cenazeye Genel Başkanımız Önder Kahveci, Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Genç, Hasan Şirin, Abdurrahman Uysal, Yusuf Alan, İsmail Türk, Ümit Turhan, Tekirdağ, Edirne, Çanakkale, Kocaeli, Bursa ve İstanbul Şubelerimizin Şube Başkanları ve Yönetim Kurulları, çevre illerden Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcileri ve Kırklareli’de görev yapan üyelerimiz ile siyasiler ve bürokratlar da katıldı. 

Merhum Süleyman Koçarslan için ilk olarak görev yaptığı Kırklareli Devlet hastanesinde bir tören düzenlendi. Törenin ardından ikindi namazını müteakip Hızırbey caminin de kılınan cenaze namazının ardından Kent mezarlığında defnedildi. 
Ruhu şad mekânı cennet olsun.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Yakalandığı amansız hastalık nedeniyle vefat eden Kırklareli Şube Başkanımız, Türkiye Kamu-Sen Kırklareli İl Temsilcisi ve Genel Merkez Disiplin Kurulu üyemiz Süleyman Koçarslan’ı Hakka uğurladık. Yakalandığı amansız hastalık nedeniyle vefat eden Kırklareli Şube Başkanımız, Türkiye Kamu-Sen Kırklareli İl Temsilcisi ve Genel Merkez Disiplin Kurulu üyemiz Süleyman Koçarslan’ı Hakka uğurladık. Yakalandığı amansız hastalık nedeniyle vefat eden Kırklareli Şube Başkanımız, Türkiye Kamu-Sen Kırklareli İl Temsilcisi ve Genel Merkez Disiplin Kurulu üyemiz Süleyman Koçarslan’ı Hakka uğurladık. Yakalandığı amansız hastalık nedeniyle vefat eden Kırklareli Şube Başkanımız, Türkiye Kamu-Sen Kırklareli İl Temsilcisi ve Genel Merkez Disiplin Kurulu üyemiz Süleyman Koçarslan’ı Hakka uğurladık.