Haberler

Teşkilat Toplantımızın Dördüncüsü Tamamlandı

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 22,970 defa okundu
Teşkilat Toplantımızın Dördüncüsü Tamamlandı
Toplantının ikinci bölümü Genel Başkan Yardımcımız Abdurrahman Uysal tarafından gerçekleştirilen Teşkilatlandırma çalışmaları başlıklı bir sunumla başladı.


Sunumun tamamlanmasının ardından eğitimci Canten Kaya tarafından “ Etkili İnsan' başlıklı bir sunum eğitim çalışması gerçekleştirildi. Bu çalışmanın ardından Genel Başkanımız toplantımızın kapanış konuşmasını gerçekleştirdi. 

Genel Başkanımız kapanış konuşmasında " Mehmet Emin Resulzade diyor ki “ Bir Kere Yükselen Bayrak Bir Daha İnmez' Türk Sağlık-Sen olarak bizim bayrağımız ilelebet dalgalanacaktır. Ne siyasiler ve ne bürokratlar gördük. Hepsi tarih olup gittiler Geriye kalan yalnızca Türk Sağlık-Sen oldu. Mücadelemiz zordur. Şartlar ağırdır fakat bizler yürekli insanlarız mücadeleden asla vazgeçmeyiz. Dün vardık,  bugün de varız. Yarın da var olacağız.  Mücadelemiz hak ve hakikat mücadelesidir. Büyüyerek  yoluna devam edecektir' dedi. 


Temsilcilerimize seslenen Genel Başkanımız “ sizlere güveniyorum. Yüreklisiniz cesursunuz. Hiçbir zaman susan ve zulme razı olan bir sendika olmadık. Bizim mücadelemiz önemlidir. Bu mücadelede güçlü olmalıyız. Biz güçlü olalım ki devletimiz, milletimiz güçlü olsun. Bunların farkındasınız. Bugünlere kolay gelmedik. Engelleri aştık. Zorlukları yendik. Şunu herkes iyi bilmelidir ki mücadele edenler her zaman kazanamayabilirler ama kazananlar hep mücadele edenlerdir.  Mücadelenizle kurumlarınızda sendikamızı zirveye taşıyacağınızdan eminim.’ dedi.

Genel Başkanımız konuşmasını Üstad Necip Fazıl’ın
Sen bir devsin, yükü ağırdır devin!
Kalk ayağa, dimdik doğrul ve sevin!
Mehmed’im, sevinin, başlar yüksekte!
Ölsek de sevinin, eve dönsek de!
Sanma bu tekerlek kalır tümsekte!
Yarın elbet bizim, elbet bizimdir!
Gün doğmuş, gün batmış, ebed bizimdir
 dizeleri ile tamamlayarak tüm teşkilatımıza çalışmalarında başarılar diledi.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Toplantının ikinci bölümü Genel Başkan Yardımcımız Abdurrahman Uysal tarafından gerçekleştirilen Teşkilatlandırma çalışmaları başlıklı bir sunumla başladı. Toplantının ikinci bölümü Genel Başkan Yardımcımız Abdurrahman Uysal tarafından gerçekleştirilen Teşkilatlandırma çalışmaları başlıklı bir sunumla başladı. Toplantının ikinci bölümü Genel Başkan Yardımcımız Abdurrahman Uysal tarafından gerçekleştirilen Teşkilatlandırma çalışmaları başlıklı bir sunumla başladı.