Haberler

Tüm Kamu Çalışanlarını İş Güvencesine Sahip çıkmaya Çağırıyorum.

/ Genel Merkezden Yazdır
Bu haber 43,779 defa okundu
Tüm Kamu Çalışanlarını İş Güvencesine Sahip çıkmaya Çağırıyorum.
Mersin’de düzenlenen Mersin, Adana, Adana Üniversite ve Osmaniye şubelerimizin birlikte gerçekleştirdikleri işyeri temsilcileri toplantısına Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız katıldı.

Açılışını Mersin Şube Başkanımız Nuri Kara’nın yaptığı toplantıda Genel Başkan Yardımcımız Abdurrahman Uysal slayt eşliğinde üye sayıları ve teşkilatlandırma ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi.

Sunumun ardından kürsüye gelen Genel Başkanımız Önder Kahveci  son dönemde yaşanan gelişmelerle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Tüm kamu çalışanlarını 4 Nisan’da düzenlenecek mitinge davet etti.

Genel Başkanımız yaptığı konuşmada kamu çalışanlarının iş güvencesinin tehdit altında olduğunu belirterek “ Sayın Cumhurbaşkanı memurun iş güvencesinin kaldırılmasını gündeminden hiç düşürmüyor. Yaklaşık 10 ay önce Malum-Sen’in toplantısında Başbakan olarak yaptığı konuşmada işçi memur ayrımı kalkmalı demişti. Malum Sen’in yöneticileri de bunu ayakta alkışlamıştı.  Geçtiğimiz aylarda ise Sayın Cumhurbaşkanı iş adamlarına seslenirken siz tazminatı verip kapının önüne koyuyorsunuz. Biz böyle yapamıyoruz. Bunun için memur-işçi kaldırılmalı diyerek memurların iş güvencesini kaldırmak istediklerini bir kez daha beyan etti. Yetkili konfederasyon olarak ortalıkta gezinenlerden ise yine ses seda çıkmadı. Ama kamu çalışanları için biz alanlara çıkıyoruz. Çünkü iş güvencemiz kırmızı çizgimizdir. 4 Nisan’da iş güvencemize dokun diyerek Ankara’da mitingimizi gerçekleştireceğiz. Tüm kamu çalışanlarını iş güvencelerine sahip çıkmaya, mitinge katılmaya çağırıyorum' dedi.

Genel Başkanımız konuşmasının sonunda yetki döneminde şubelerimize, işyeri temsilcilerimize başarılar diledi.

 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Mersin’de düzenlenen Mersin, Adana, Adana Üniversite ve Osmaniye şubelerimizin birlikte gerçekleştirdikleri işyeri temsilcileri toplantısına Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız katıldı. Mersin’de düzenlenen Mersin, Adana, Adana Üniversite ve Osmaniye şubelerimizin birlikte gerçekleştirdikleri işyeri temsilcileri toplantısına Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız katıldı. Mersin’de düzenlenen Mersin, Adana, Adana Üniversite ve Osmaniye şubelerimizin birlikte gerçekleştirdikleri işyeri temsilcileri toplantısına Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız katıldı. Mersin’de düzenlenen Mersin, Adana, Adana Üniversite ve Osmaniye şubelerimizin birlikte gerçekleştirdikleri işyeri temsilcileri toplantısına Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız katıldı. Mersin’de düzenlenen Mersin, Adana, Adana Üniversite ve Osmaniye şubelerimizin birlikte gerçekleştirdikleri işyeri temsilcileri toplantısına Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız katıldı. Mersin’de düzenlenen Mersin, Adana, Adana Üniversite ve Osmaniye şubelerimizin birlikte gerçekleştirdikleri işyeri temsilcileri toplantısına Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız katıldı. Mersin’de düzenlenen Mersin, Adana, Adana Üniversite ve Osmaniye şubelerimizin birlikte gerçekleştirdikleri işyeri temsilcileri toplantısına Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız katıldı. Mersin’de düzenlenen Mersin, Adana, Adana Üniversite ve Osmaniye şubelerimizin birlikte gerçekleştirdikleri işyeri temsilcileri toplantısına Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız katıldı. Mersin’de düzenlenen Mersin, Adana, Adana Üniversite ve Osmaniye şubelerimizin birlikte gerçekleştirdikleri işyeri temsilcileri toplantısına Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız katıldı. Mersin’de düzenlenen Mersin, Adana, Adana Üniversite ve Osmaniye şubelerimizin birlikte gerçekleştirdikleri işyeri temsilcileri toplantısına Genel Başkanımız Önder Kahveci ve Genel Başkan Yardımcılarımız katıldı.