Haberler

Tüm Kurumlarda Şehitlerimizi Andık

/ Genel Haberler Yazdır
Bu haber 30,498 defa okundu
Tüm Kurumlarda Şehitlerimizi Andık
Türk Sağlık-Sen olarak bugün Türkiye’nin dört bir yanında tüm kurumlarımızda şehitlerimizi anarak mesaiye başladık. Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının katıldığı anma törenlerinde şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu ve dualar edildi.

Ankara’da Numune Hastanesi bahçesinde gerçekleştirilen anmaya Genel Başkan Yardımcılarımız Abdurrahman Uysal ve Ümit Turhan  ile Ankara şubelerimizin yöneticileri katıldı. Burada ilk konuşmayı gerçekleştiren Ankara 1 Nolu şube Başkanımız Orhan Yılmaz bin yıllık kardeşliğin bozulmasına müsaade etmeyeceklerini belirterek “ Ülkemizi böldürmeyeceğiz. Bu topraklardaki 1000 yıllık kardeşliğimizin bozulmasına müsaade etmeyeceğiz' dedi. 

Genel başkanım yardımcımız Abdurrahman Uysal’da terörü lanetlediklerini belirterek “ Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyoruz. Haini ve terörü lanetliyoruz. Sağlık çalışanlarının eşleri şehadet şerbeti içiyor. Sağlık çalışanları teröristler tarafından katlediliyor, ambulanslar, hastaneler taranıyor.  Tüm bu şartlara rağmen sağlık çalışanları fedakârca görevini yapmaya devam ediyor. Şunu herkes iyi bilmelidir ki cennet vatanı bölmeye, Al bayrağın gölgesini ülkemiz üstünden kaldırmaya hiç kimsenin gücü yetmeyecektir. Büyük Türk milleti tüm saldırılara karşı tek yürek ve tek kuvvet olarak karşı duracaktır. Haine ve işbirlikçiye fırsat vermeyecektir. Allah devletimize de milletimize de zeval vermesin.' dedi. 

Konuşmaların ardından sağlık çalışanları görev yerlerine giderek mesaiye başladılar. 

 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Türk Sağlık-Sen olarak bugün Türkiye’nin dört bir yanında tüm kurumlarımızda şehitlerimizi anarak mesaiye başladık. Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının katıldığı anma törenlerinde şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu ve dualar edildi. Türk Sağlık-Sen olarak bugün Türkiye’nin dört bir yanında tüm kurumlarımızda şehitlerimizi anarak mesaiye başladık. Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının katıldığı anma törenlerinde şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu ve dualar edildi. Türk Sağlık-Sen olarak bugün Türkiye’nin dört bir yanında tüm kurumlarımızda şehitlerimizi anarak mesaiye başladık. Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının katıldığı anma törenlerinde şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu ve dualar edildi. Türk Sağlık-Sen olarak bugün Türkiye’nin dört bir yanında tüm kurumlarımızda şehitlerimizi anarak mesaiye başladık. Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının katıldığı anma törenlerinde şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu ve dualar edildi. Türk Sağlık-Sen olarak bugün Türkiye’nin dört bir yanında tüm kurumlarımızda şehitlerimizi anarak mesaiye başladık. Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının katıldığı anma törenlerinde şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu ve dualar edildi. Türk Sağlık-Sen olarak bugün Türkiye’nin dört bir yanında tüm kurumlarımızda şehitlerimizi anarak mesaiye başladık. Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının katıldığı anma törenlerinde şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu ve dualar edildi. Türk Sağlık-Sen olarak bugün Türkiye’nin dört bir yanında tüm kurumlarımızda şehitlerimizi anarak mesaiye başladık. Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının katıldığı anma törenlerinde şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu ve dualar edildi. Türk Sağlık-Sen olarak bugün Türkiye’nin dört bir yanında tüm kurumlarımızda şehitlerimizi anarak mesaiye başladık. Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının katıldığı anma törenlerinde şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu ve dualar edildi.