Haberler

Tüm Kurumlarda Şehitlerimizi Andık

/ Türk Sağlık Sen Yazdır
Bu haber 18,130 defa okundu
Tüm Kurumlarda Şehitlerimizi Andık
Türk Sağlık-Sen olarak bugün Türkiye’nin dört bir yanında tüm kurumlarımızda şehitlerimizi anarak mesaiye başladık.

 Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının katıldığı anma törenlerinde şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu ve dualar edildi.

Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyoruz. Şunu herkes iyi bilmelidir ki cennet vatanı bölmeye, Al bayrağın gölgesini ülkemiz üstünden kaldırmaya hiç kimsenin gücü yetmeyecektir. Büyük Türk milleti tüm saldırılara karşı tek yürek ve tek kuvvet olarak karşı duracaktır. Haine ve işbirlikçiye fırsat vermeyecektir. Allah devletimize de milletimize de zeval vermesin.

 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Türk Sağlık-Sen olarak bugün Türkiye’nin dört bir yanında tüm kurumlarımızda şehitlerimizi anarak mesaiye başladık. Türk Sağlık-Sen olarak bugün Türkiye’nin dört bir yanında tüm kurumlarımızda şehitlerimizi anarak mesaiye başladık. Türk Sağlık-Sen olarak bugün Türkiye’nin dört bir yanında tüm kurumlarımızda şehitlerimizi anarak mesaiye başladık. Türk Sağlık-Sen olarak bugün Türkiye’nin dört bir yanında tüm kurumlarımızda şehitlerimizi anarak mesaiye başladık. Türk Sağlık-Sen olarak bugün Türkiye’nin dört bir yanında tüm kurumlarımızda şehitlerimizi anarak mesaiye başladık. Türk Sağlık-Sen olarak bugün Türkiye’nin dört bir yanında tüm kurumlarımızda şehitlerimizi anarak mesaiye başladık. Türk Sağlık-Sen olarak bugün Türkiye’nin dört bir yanında tüm kurumlarımızda şehitlerimizi anarak mesaiye başladık. Türk Sağlık-Sen olarak bugün Türkiye’nin dört bir yanında tüm kurumlarımızda şehitlerimizi anarak mesaiye başladık. Türk Sağlık-Sen olarak bugün Türkiye’nin dört bir yanında tüm kurumlarımızda şehitlerimizi anarak mesaiye başladık. Türk Sağlık-Sen olarak bugün Türkiye’nin dört bir yanında tüm kurumlarımızda şehitlerimizi anarak mesaiye başladık. Türk Sağlık-Sen olarak bugün Türkiye’nin dört bir yanında tüm kurumlarımızda şehitlerimizi anarak mesaiye başladık. Türk Sağlık-Sen olarak bugün Türkiye’nin dört bir yanında tüm kurumlarımızda şehitlerimizi anarak mesaiye başladık.