Haberler

Yine Şamar Yiyeceksiniz

/ Gaziantep Yazdır
Bu haber 9,416 defa okundu
Yine Şamar Yiyeceksiniz
Türkiye Kamu-Sen Gaziantep İl Temsilcisi Kemal KAZAK; Cumartesi akşamı İstanbul’da yaşanan terör saldırısını hakkında Şehit Dr. Ersin Arslan toplantı salonunda bir basın açıklaması yaptı. KAZAK şu ifadelere yer verdi.

Değerli Basın Mensupları;

Cumartesi akşamı İstanbul’da yaşanan hain saldırı sonucunda, 36’sı polis olmak üzere 44 vatandaşımız şehit edilmiş ve 166 vatandaşımız ise yaralanmıştır.

Yaklaşık 40 yıldan beri terör örgütleri tarafından, milletimizin birlik ve beraberliğine yönelik yapılan iğrenç saldırılar çirkin yüzünü bir kez daha göstermiş ve 44 fidanımız hunharca katledilmiştir.

Bilinmelidir ki; emperyalist güçler, eli kanlı katiller ve işbirlikçileri tarafından, yüce Türk Milleti’nin birliğine yönelik yapılan her türlü saldırı, bizleri birbirimize daha fazla kenetlemekte ve saflarımızı daha da sıklaştırmaktadır.

Ülkemizde bir iç savaşın hayalini kuran ve bizleri birbirimize düşürmek isteyen şer odaklarına karşı, bin yıllık kardeşliğimizi bozamayacaklarını yüksek bir sesle hep bir ağızdan haykıracağız.

Bu birlik ve beraberlik ile de; kurulan bütün tuzakları ve kirli Bizans oyunlarını yerle yeksan edeceğiz. Ay yıldızlı bayrağımızın altında da ilelebet payidar kalacağız.

Bazı mahfillere inat, bin yıllık kardeşliğimizi birlikte yaşamaya devam edecek ve aynı ocağın aynı kazanında pişeceğiz.

Bir olacağız!

Diri olacağız!

İri olacağız!

Bu sevgide;

Ayrılık olmayacak!

Gayrilik olmayacak!

Düğün de bizim,

Halay da bizim,

Horon da bizim olacak!

Yıllardır haykırdık. Bu böyle de kalacak.

Bu topraklarda çok dilli, çok dinli ve çok bayraklı bir devlet oluşturmanın hesabını yapan ve hayalini kuran üst akıla sesleniyorum.

Peygamber efendimizin duasına mazhar olan, Türk Milleti’nin üzerine yaptığınız hain ve sinsi planlar her zaman ki gibi boşa çıkacaktır. Bu cennet vatandan bir çakıl tanesi bile koparamayacaksınız.

Tarih boyunca olduğu gibi bugün de yenilgiye uğrayacak ve yine diz çökeceksiniz. Türk’ün şamarını bir kez daha ensenizde hissedeceksiniz.

Kemal KAZAK

Türkiye Kamu-Sen

Gaziantep İl Temsilcisi

 

 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Türkiye Kamu-Sen Gaziantep İl Temsilcisi Kemal KAZAK; Cumartesi akşamı İstanbul’da yaşanan terör saldırısını hakkında Şehit Dr. Ersin Arslan toplantı salonunda bir basın açıklaması yaptı. KAZAK şu ifadelere yer verdi. Türkiye Kamu-Sen Gaziantep İl Temsilcisi Kemal KAZAK; Cumartesi akşamı İstanbul’da yaşanan terör saldırısını hakkında Şehit Dr. Ersin Arslan toplantı salonunda bir basın açıklaması yaptı. KAZAK şu ifadelere yer verdi.