Haberler

Yolsuzluğun Önlenmesi ve Etik Kültürün Pekiştirilmesi için Teknik Destek Projesi

/ Antalya Yazdır
Bu haber 12,827 defa okundu
Yolsuzluğun Önlenmesi ve Etik Kültürün Pekiştirilmesi için Teknik Destek Projesi
İlimizde gerçekleştirilen “ Yolsuzluğun Önlenmesi ve Etik Kültürün Pekiştirilmesi için Teknik Destek Projesi” konulu Çalıştaya Konfederasyonumuzu temsilen katılan Türk Enerji Sen Genel Başkanı Mehmet ÖZER başkanlığında bir heyet ile katılım sağladık.

Sendikamızı temsilen toplantıda Şube Başkanımız Dr. Ali İhsan YILMAZ, Mersin Şube Başkanı Nuri KARA ve İstanbul 4 Nolu Şube Başkanı  Kasım KOYUN katılmışlardır.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

İlimizde gerçekleştirilen “ Yolsuzluğun Önlenmesi ve Etik Kültürün Pekiştirilmesi için Teknik Destek Projesi” konulu Çalıştaya Konfederasyonumuzu temsilen katılan Türk Enerji Sen Genel Başkanı Mehmet ÖZER başkanlığında bir heyet ile katılım sağladık. İlimizde gerçekleştirilen “ Yolsuzluğun Önlenmesi ve Etik Kültürün Pekiştirilmesi için Teknik Destek Projesi” konulu Çalıştaya Konfederasyonumuzu temsilen katılan Türk Enerji Sen Genel Başkanı Mehmet ÖZER başkanlığında bir heyet ile katılım sağladık. İlimizde gerçekleştirilen “ Yolsuzluğun Önlenmesi ve Etik Kültürün Pekiştirilmesi için Teknik Destek Projesi” konulu Çalıştaya Konfederasyonumuzu temsilen katılan Türk Enerji Sen Genel Başkanı Mehmet ÖZER başkanlığında bir heyet ile katılım sağladık.