Haberler
Yüreği Yeten Gelsin İndirsin

Yüreği Yeten Gelsin İndirsin

Türk Sağlık-Sen Zonguldak Şubesi’nin “Hemşireler Haftası” etkinlikleri kapsamında düzenlenen futbol turnuvasında tüm takımlara başarılar dilemek için astığı pankartın indirilmek istenmesine, Şube Başkanı Arzu Kara tepki göstererek, “Bu talimatı verenlerin yürekleri yetiyorsa, gelsin, indirsin” dedi.

Anket Sonuçları Açıklandı

Anket Sonuçları Açıklandı

Türk Sağlık-Sen Zonguldak Şube Başkanı Arzu Kara, BEÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde görevli 308 sağlık çalışanıyla ilgili yaptıkları anketten vahim sonuçlar ortaya çıktığını belirterek, “Çalışanlar, mesleğini icra ederken duydukları en büyük endişe; yüzde 37,3 ile baskı, dayatma ve soruşturmaya maruz kalmak oldu. Bu feryada mutlaka kulak verilmelidir. Çalışanların mali, özlük ve çalışma hayatından kaynaklı tüm sorunlarının çözümü için mutlaka harekete geçilmelidir” dedi.

Üniversite Hastanemizde Hukuk Zaferi

Üniversite Hastanemizde Hukuk Zaferi

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversite hastanesinde görev yapan ebe üyemizin Kurumlar arası naklen atama sonucunda yerleştiği Türkiye Halk Sağlığı Kurumuna geçmesi için muvafakat verilmemesi nedeniyle açtığımız davayı kazandık.

Çaycuma Devlet Hastanesini Ziyaret Ettik

Çaycuma Devlet Hastanesini Ziyaret Ettik

Zonguldak Şube Başkanı Arzu Kara ve Yönetim Kurulu Üyeleri Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde Çaycuma Devlet Hastanesinde Çalışanlarla buluştu. Yıpranma payı ve döner sermayelerin emekliliğe yansıtılması için düzenlenen imza kampanyası kapsamında Çaycuma Devlet Hastanesindeydik.